Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki használ anal plugot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki használ anal plugot?

Figyelt kérdés
Illetve kort is, valamint hogy milyen van mert szeretnék venni én is. Valamint hogy volt olyan aki már napközben is használta? Milyen élményeitek vannak?
2019. febr. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ilyet keresek, a legkisebbet, ami rezeg is :D
2019. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi a jo az anal plugban ? ferfikent kerdezem :)
2019. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom hogy jó!

Mielőtt le b..iznának. Elmondom. Hogy amióta használom. Azóta javult a pozencia problémám. S szex közben meg gigantikus orgazmust okoz.A párom )nő) örömére.

2019. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én néha használom, persze csak szex közben.

Nekem egy közepes méretű, fém plugom van aminek a vége köves.

Nem használtam még napközben, de szex közben mikor a pasi a puncimat dugja és szépen berakja a popsimba a plugot azt nagyon élvezem.


22L

2019. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 érdeklődő35 ***** válasza:

Olyat keress aminek viszonylag hosszabb, vékony nyaka van, hogy biztosan benn maradjon.

Ha vibriset keresel, ott a gugli. Van 2000ért egyszeri rlemes kipróbálásra, ha nem jön be maradhat vibritlenül, ha bejön, találsz 22000ért akkusat, ami használható. Ha csak kisebb rezgést akarnál, vannak golyós plugok, amik nagyon kellemes kis rezést adnak. {backdoor, b-vibe,...}

2019. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!