Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelés ciklus közben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelés ciklus közben? Lányok ti hanyadik naptól szexeltek, esetleg nem szexeltek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Természetesen óvszerrel
2019. febr. 10. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én abban a pár napban egyáltalán nem szexelek.

Nem érzem olyankor magamat konfortosnak,és nem szeretném h a pasi megundorodjon tőlem.

2019. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hangulat függő van, hogy egyáltalán nem kívánom olyankor a szexet, és van, hogy már alig birom ki, és a végén, mikor már alig jön valami, akkor szexelünk.
2019. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsölök akkor nincs szünet menzi alatt se

Finnyás nem vagyok

Tiszta huzat van

Mosógép van

Nő probléma

2019. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
No
2019. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalam is hangulat függő. Ha nagyon verzek, olyankor nem szoktam mert fájdalmas, es jobban beindítja a verzesem.
2019. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vérzek, akkor csak szopok. Amikor már nem annyira, akkor nincs akadálya
2019. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én az egész ciklus alatt, kivéve mikor menstruálok. Merthogy a ciklus az maga a 28 30 napos folyamat aminek része a menstruáci
2019. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem rajtam múlik.Èn mindig szólok a páromnak,hogy most éppen megjött,de az utóbbi 1èvben nem zavarja,kezdeményez.
2019. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Páromat nem zavarja, menstruacio alatt is szoktuk csinálni(akár aznap is amikor megjön), ráadásul gumi nélkül. Utána természetesen zuhanyzás van.

Engem nem zavar, ha olyankor is csináljuk, még úgy sem, ha ilyenkor néha jobban megindul a vérzésem. Rám jó hatással van, oldódik a görcs és fájdalom is

2019. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!