Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a szexet lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a szexet lehet, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Összességében korábban elvoltam mindkét nem nélkül, nem vonzódtam egyikhez sem különösebben, volt ami az egyik nemben tetszett, volt, ami a másikban.

De ha választanom kellene még mindig azt mondanám, hogy hetero vagyok. Ez a normális.

Lassan 1 éve vagyunk együtt a párommal, és nem igazán élvezem vele a szexet, de emiatt nem szeretnék véget vetni a kapcsolatnak.

Az együttlétet általában nem kívánom annyira, mint ő, néha úgy érzem elég érzéketlen is vagyok, nem indít be ha a melleimet markolássza, nem hoz lázba az sem ha beteszi, általában megjátszom magam, hogy ne rontsam el az ő élményét.

Az együttlét szinte minden alkalommal inkább fájdalmas, pedig mindig van előjáték, nem is kevés.

Mit tehetnék másképp, velem van a baj?

19/L



#libidó ##párkapcsolatok ##együttlét ##aszexualitás
2019. febr. 10. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

A kérdés láttán rögtön tudtam hogy nő vagy....

A barátod csak nem tud rendesen dugni, és nem is tud felizgatni, ennyi az egész.

Fiatal korában sok tini hiszi azt, hogy ő aszexuális, mert sokan tényleg nem nagyon vágynak társra, meg szexre ami teljesen normális. Baromság, hogy minden tini hormontúltengéses szexőrült. Nagy részük pont olyan, mint te.

Később viszont általában jön valaki, aki tényleg fel tudja őket izgatni, és akkor rájönnek, hogy van nekik libidójuk, csak a megfelelő ember kellett hozzá, de te megszívtad ezzel a gyerekkel, mert nem képes erre, szóval most kattoghatsz még egy darabig azon, hogy szereted-e a szexet, vagy nem.

Ne érts félre, biztos remek gyerek a barátod, csak azt mondom, hogy ilyen téren nem biztos, hogy egymásnak lettetek teremtve.


A szexualitásodra meg: attól, hogy tetszenek a nők is, de a férfiakat preferálod még természetellenes, mocskos ki biszex vagy (oké ez szarkazmus volt a "normálisos" megjegyzésedre), szóval üdv a klubban.

2019. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az aszexualitás azt jelenti, hogy nem tartasz senkit szexuálisan vonzónak.


Erre a kérdésre válaszolj: szerinted a barátod szexi? Nem az a kérdés, hogy szép-e, csinos-e, hanem hogy kívánatosnak tartod-e, olyan embernek, akivel szívesen lefeküdnél.


Ha a válasz igen, akkor biztosan nem vagy aszexuális, mert szexuálisan vonzónak tartod a barátodat.


Ha a válasz nem, akkor lehetsz aszexuális, de nem feltétlenül. A hetero nők sem tartanak a világon minden férfit szexuálisan vonzónak, ez már egyéni ízlés kérdése, hogy milyen tulajdonságok indítják be benned ezt a fajta vonzalmat.


Ja, és azt is fontos megjegyezni, hogy a szexuális vonzalom nem feltétlenül van összefüggésben a szerelemmel, azaz a romantikus vonzalommal. Van, hogy csak az egyik alakul ki egy pár között, vagy hogy mindkettő, de az egyik idővel elkopik. Emiatt is van sok párnak olyan problémája, hogy pl. egy idő után már nincs köztük szexuális vonzalom, viszont szerelmesek egymásba és ezért nem szeretnének szakítani, vagy épp ellenkezőleg, a szex jó, de már elmúlt a rózsaszín köd és nem szerelmesek egymásba úgy, mint az elején.

2019. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!