Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szexeltetek már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szexeltetek már egy éjszaka alatt 2 lánnyal, nem 1F2L akcióban, hanem külön-külön, egymás után?

Figyelt kérdés
Hogy történt a dolog? Hány évesek voltatok és mennyi a 2 lány? Milyen körülmények között szedted fel őket? Ismerték egymást?
2019. febr. 10. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen én voltam a lány helyzetében, de ez nem valami jó emlék.

18/l

2019. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt az egyik Budapesten 18 a másik mikor hazaértem 22, nem tudtak egymásról de nyugi nem volt egyik se a barátnőm.
2019. febr. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
@1 mert, te nem akrtad a kekszet?
2019. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felütük a tutti fruttit és mentünk a-z ig jó kis tura volt $fájt is de megérte
2019. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ÉrettFfi ***** válasza:
Nagyon régen történt. Sok sok csetelés után találkoztam az anyukjához hazalátogató külföldön élő férjes asszonnyal. Fél napon át hancúroztunk több menet is volt. Késő délután ment haza. Útközben még írt egy SMS-t, hogy a fürdőszobában felejtett valamit tegyem el, ha jönne a M. Mit ad isten este jött az állandó barátnőm. Nagyon kivoltam csavarva de ha nhezen is de még helyt áltam. Én akkor 52, a szeretőm 32 a barátnőm 46 ha jól emlékezek az utóbbi korára.
2023. szept. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!