Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalás vagy ujjazás közben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalás vagy ujjazás közben a szünet tönkretesz mindent? Férfiaknál ez izgató, de nőknél?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nyalom a barátnőm 5 perce, miközben csókolgatom stb majd megállok. (Ütemet váltok, esetleg kis masszázs stb) Ilyenkor elveszik az izgalom odalent?


Illetve hány perc nyalás elegendő például? 5 percig szoktam, de nem szuszog meg semmi szóval feladom, ujjazástól szokott rendesen, de hiába fokozódik a légzése es fokozom en is a dolgot, egy idoben elhal, orgazmus nelkul.


2019. febr. 11. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nő más, de igen, idegesítő tudna nekem lenni, hogy már majdnem élvezek, erre nem hogy gyorsítana, abbahagyja a pasim.
2019. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem igen el, ha abba hagyja kezdheti előröl
2019. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én imádom, és kérni is szoktam a páromtól, hogy álljon meg egy picit. Max 10 másodperc. Utána meg folytassa, de lassan. Ha ezt vagy 3x megcsinálja gyorsan és nagyot is élvezek. Engem személy szerint nagyon izgat, “édes kínzás/gonoszkodás”-nak tartom
2019. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak kioktatni, de esetleg nem beszélitek meg, hogy neki hogyan esik jól? Én volt olyan akit megkertem, hogy vezessen és mo dja el mi esik jól.Ezekután tudtam mi az amit érdemss es mi az amit nem. Én sem szuszogok oral közben, de baromi jól esik.. Nem vagyunk egyformák. Mi denképp beszéljetek erről. 28f
2019. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor már régen rosszul csinálod az egészet, ha percekben méred a szexet. Egy test nem gép, ahol meg van adva, hogy hány nyalás és hány érintés kell egy orgazmushoz, itt mindig figyelni kell a mozdulatokra és a reakciókra, ami minden nőnél más, és minden nőnél változik minden nap. Az ami bejött a lánynak tegnap, nem biztos, hogy ma is be fog jönni.


Azt nagyon hamar fel kell fognod: Ha ilyen robot módon fogsz szexelni (5 perc ez, utána 2 csók, majd 10 perc szex), akkor a lány NAGYON hamar meg fog unni és meg fogja utálni veled a szexet! True story!

2019. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon rossz, ha meg van szakítva a nyalás. Utána újra el kell érnie azt a pontot, ahol megszakította. De minden nő más.
2019. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem percbe mérem, nagyságrendileg érdekelt.


Idáig kb fele-fele aki szerint jó ha abbahagyja egy kicsit vs aki szerint nem.


Szégyenlős a lány, pedig 22 éves, nem válaszol ilyenekre. :/

2019. febr. 11. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Picit nyers leszek. Annyira nem lehet hülye a csaj, hogy ne mondja meg hogyan jó/jobb neki. Ezért fontos a kommunikáció. Ha nem tudod egyértelműen kivenni a testi reakciókból mi a jó neki, akkor praktikusan meg kell kérdezni. Az Ő érdeke is, hogy azt kapja, ami örömet okoz neki.
2019. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8, Ó pedig mennyi ilyen van.


Nekem a kapcsolatom ment tönkre egy 19 éves lánnyal emiatt. Annyira tabunak kezelte az egészet, hogy képtelenség volt erről beszélni vele.


Pedig 3 éve ismertem, és egy perverz nagyszájú csaj volt mindig is... aztán mikor élesben ment a dolog, akkor meg egy félénk nyuszi és kb képtelenség volt kezelni.


Na itt lett elegem a szűz lánykákból, mert ez már a második eset volt ...


Erről beszélni kell és kész! Utána megtapasztaltam milyen a szex egy tapasztaltabb lánnyal, aki egyszerűen segített mi a jó neki. Össze is hangolódtunk hamar.

2019. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!