Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan szoktatok szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan szoktatok szopni?

Figyelt kérdés

Amikor csak leszopjátok a pasitokat, hogy zajlik a menet?

Kort is írjatok.



2019. febr. 11. 15:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

1. Nem volt óvszerem fesztiválon, de mondom a sátorban a lánynak, hogy szopni így is lehet. Ő csak óvszerben akarta azt is, tehát nem volt semmi. (Nyaltam kicsit, de azt se soká.)

2. Volt óvszerem, de nem állt fel - akkor vette szájba a kis semmit, mikor sehogy sem állt fel, hiába ráztam, talán ő is, csóktól se, szóval elkezdte, de attól se lett jobb. Elvileg nem ettem rendesen, azért nem volt benne vér - persze másnap reggel se, de hazamentem és ki tudtam verni, fúj. Ezen múlt az életem...

3. Exem nem volt nagy orálozó, akkor talán azért csinálta, mert menstruált, és hogy örömöt szerezzen. Tehát szex nem volt. Mindig abbahagyta, kézzel csinálta, látszott rajta, hogy nem szereti, nem engem (engem is utált, megcsalt), hanem az orált, de sose mondta. Később nem erőltettem, ezért nem is volt téma.

4. 8 évvel fiatalabb szűz lány, nagyon keveset és lassan engedett, de persze rám volt pörögve. Nem voltam elég bátor, pedig lehettem volna, mindegy. Mikor odajutottunk bizonyos idő után, hogy orál (szó szerint kimondva, tehát nem csak utalás), akkor letoltam a nadrágom ágyban fekve, és rácuppant. Már fel voltam izgulva, félig állt, ezért nem volt nehéz dolga, fél perc alatt elmentem, de nagyon jól csinálta, biztos gyakorolt előtte (és tényleg szűz volt).

5. Tinderes alkalmi 13 évvel idősebb, kölcsönös pettingnél persze azonnal orál (én kezdtem, és mikor látta, hogy nem élvez el, abbahagyatta, ami nem baj, előtte pontot szereztem nála, hogy azonnal kikapcsoltam a melltartóját, bár utólag belegondolva kár, hogy azt hitte, nem fog sikerülni), mondta, hogy nem nyeli le, ezért mikor állóra szopta, mondtam, hogy elmegyek, így inkább abbahagytam, és megkúrtam vele, csak a második oráljánál derült ki, hogy élvezhetek a szájába, csak majd utána kiköpi. Ha ezt tudtam volna, már elsőre így megy, és akkor más lett volna az egész, mert a majdnem elélvezős orál után fél perc volt a szex... mindegy, ebből is tanultam. Nem baj, ha kérdezel, kommunikálsz szex közben, nem gyengeség, ezzel is csak azt jelzed vissza a partnerednek, hogy számít a véleménye, nincs rossz kérdés együttlét közben sem.


Ennyi nő nyúlt a farkamhoz azzal a céllal, hogy valami legyen. Így-úgy alakult, ha kérted, csinálták. Megvan az a bizalmi viszony, ha már meztelenek vagytok, hogy a másik nem fogja nem csinálni.


30 F

2021. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eddig egy normális szopásom nem volt, csak úgy hogy a csávó belenyomta a farkát a számba, kihúzta 1x2x majd el is ment.
2021. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem lány vagyok, csak megosztom a tapasztalataimat.

1. Az első feleségem akkor szopott, amikor menstruált. Nem volt ügyes, de fiatalok voltunk, nekem mindegy volt, élveztem. A végén megnyomta a gátamnál, elszorította a húgycsövemet, így nem ment semmi a szájába.

2. Egy rövid ideig jártam egy fiatal nővel, ő nagyon ügyesen kiverte, majd a végén bekapta a makkomat, és lenyelte. Nem is értettem...

3. Húsz évig voltam egy nővel, aki a szopás Paganinije volt. Csak nyalással tudott elmenni, hát viszonozta. Minden nap megkaptam, ahogyan és ahányszor csak kértem.

A többiek leginkább csak egy kicsit játszottak, de nem élvezettel, nem azzal a céllal, hogy elmenjek. Én mindenkit kinyaltam, elélvezésig, de alig volt, aki engem végig kényeztetett volna, és aki kérésre mégis, az se engedte a szájába. (Az benne a jó, hogy nem szakad meg az ingerlés éppen a legjobbkor.)

2021. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%

Volt, amikor csak úgy rám jött, hogy kényeztessem, persze örült. Volt, hogy előjátékként és utána szexeltünk.


Volt, hogy állt és guggoltam előtte, puszikkal szoktam kezdeni, idővel persze leült és jobban át tudta adni magát, golyóival is szerettem játszani, érzékien megszívva, nyalogatni és megindultam felfelé a farkához végig a törzsén nyelvvel. Kissé megállva, rászorítva a golyóira érzéssel, és a számmal beleharapni farkába érzékien. Aztán nyelvvel fel a makkig, itt szerettem elidőzni, kissé bekapni és megszívni.

Viszont, ha még nem merev akkor a fitymája alá is be szoktam dugni a nyelvem, szeretek így is játszani, imádom és élvezte is.

Ha olyanom volt, akkor ujjbeggyel is szoktam golyóitól végig húzni az egész farkán. Makkján benyálazott ujjal, a törzsére rámarkolva kissé izgatni.

Aztán szép lassan bevettem és közben néha megszívtam, vagy kissé feljebb a farkán a makknál nyelvemmel köröket írtam le. És ismét beljebb kaptam, néha a golyóival foglalkoztam kézzel simogattam. Majd makkját izgattam, és amikor már én is nagyon beindultam, szoktam teljesen bevenni a farkát, ha tudtam, akkor a golyóit is megnyaltam így. És mikor éreztem, hogy közel van, többször levettem mély torokra és úgy élvezett el.


Volt olyan is, mikor mély torokkal kezdtem a sok kényeztetés után és párszor vettem le teljesen és mikor éreztem, hogy közel volt, akkor hagytam beleélvezzen a számban, de nem mély torokkal. Szerettem az ízét és lenyeltem.


Amúgy azt mondják, hogy jól írok, korábban is írtam. De lehet ez is ösztönösen jött, mint minden a szexben, főleg a szopás.

2022. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 newlife ***** válasza:
95%

Az elején hozzászólokhoz képest nem tartom baromságnak a kérdést.

Mindenki máshogy szopik és nem minden szopás kellemes. Ebben nem feltétlen

a tapasztalatlanság, hanem a méret is közre játszhat, de van aki ezt is meg tudja oldani (24:)). Minden nőnek van saját technikája. A lényeg, hogy szívből csinálja ne unottan, mint ahogy mi sem muszályból nyalunk puncit.

Alapvetően bármilyen szopástól el lehet élvezni, persze vannak kivételek, de aki élvezettel csinálja az ad igazi kielégülést:)

41f

2022. jan. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%

#25 Köszönöm, jól esik.:)

Igen ezt másoktól is megkaptam, hogy jobban, v. végre egy nő, aki tud szopni rendesen. Ahogy írod, akin látszik, érződik, amit tesz, azt élvezi és ez oda-vissza igaz.

24-es voltam

2022. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
84%

Élvezettel. Szeretem kényeztetni párom, szeretem kényeztetni a péniszt.

Szeretem végig csókolni az oldalát egész végig a tövétől egészen a makkig, a hegyéig. Ott kicsit eljátszadozok vele a nyelvemmel, majd számba véve körkörösen bejárom, megízlelem minden oldalról. Kicsit mélyebbre is beveszem, majd ismét kívülről folytatom a kényeztetését. Le a herékig, nyalogatom, finoman számba véve megszívogatom, majd a pénisz vastag erén ismét fel a makkig ahol ismét körkörös játékba kezdek. S ezeket felváltva, vegyítve egészen amíg úgy nem érzem, vagy nem szól, hogy nem bírja tovább. Amikor is beveszem a számba amilyen mélyre kéri, és vagy szájjal elviszem, vagy csak a makkjának hegyét ingerelve a nyelvemmel miközben saját magának veri kézzel, fejezzük be.

2022. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%

Wili Te igenhülye! /Familia Kft./

Az emberek nagy része szeretkezik, ahol minden, mindig történhet másképp is! Aki csak úgy leszop egy srácot, az lehet hogy Rákóczi téri! El vagy nagyon tévedve! A válaszadók nagyszázaléka férfi!

2022. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
84%

Hogy hogy hogyan? Leírhatatlanul!

Negyvenes N

2022. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!