Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lekötözést kedvelő pasik!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekötözést kedvelő pasik! Hogy szeretnétek, hogy a partneretek kényeztessen, "kínozzon" titeket?

Figyelt kérdés
(tippeket gyűjtök, én vagyok a csaj)
2019. febr. 13. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha a golyókat kínozza különböző módon. Vagy ha izgat, de nem enged elmenni. Vagy hogy közben nyalom a lábát. De ez mindenkinek más...
2019. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bimbócsipesz, szájpecek, na és persze jöhet a strapon, miközben megy a kézimunka. A többi lényegtelen.
2019. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
...ja persze valami jó kis bőr vagy latex cuccban, kesztyűben stb.
2019. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még az fontos, és jó rész hogy könyörögök neki. Azt szeretem érezni hogy teljesen az övé vagyok! Az a jó ha ez el tud menni a saját határomig, és utána szerethetem.
2019. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtutibb ha a golyokat meg az ubit kötözöd egybe és igy kinozd azz hogy szopod meg a kezeddel kényezteted de nem engeded elsülni csak 1 óra után. Vagy 2.
2019. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fél, de lehet egy órán át is a csúcs közelében tart pl kézi munkával, annál ideőrlőbb nincs. Persze más segédeszközöket is bevethet!
2019. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mezítláb jön végig mindenemen.
2019. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cum conrollal...
2019. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kikötözve, szem bekötve végig kalandoz a 20 ujjával a testemen, szerszámot is beleértve, minden ismert ingerlő tárggyal kipróbálja a reakcióimat (kefe, ecset villa), de sérülést ne okozzon. Extázisig agyon csikiz az erogénjeimen, aztán rajtam lovagoljon!
2022. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legjobb kínzás az idő faktor. lehet hogy nem vagy csikis egy ideig, akár fél v. egy óra) de egyszer az agyban a hormonok olyan reakciót indítanak be, amin nem tudsz uralkodni, és elszállhatsz az extázisig, bepisilés, részleges eszmélet vesztés, vagy őrült nyögés , ordítás. minden erogén zóna ingerlése, kis fájdalom, de ártás nélkül. Legizgatóbb a farok handjob,és az irgalmatlan csikizés!
2022. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!