Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kit tartanátok esélyesnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit tartanátok esélyesnek a lenti szexes fogadásban?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csávó, aki régóta nyomul, de nekem nem jön be! Végül belementem egy fogadásba, hogy ha lenyom szkanderban, akkor orálisan kényeztetem, és beteheti nekem, viszont ha veszít, lekopik, és fizet egy húszast! Én 9 éve versenyszerűen teniszezem (lány vagyok...), ő meg egy teljesen átlagos alkatú, nem sportol, meg ilyenek...

2019. febr. 14. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Igazából mond két esetben te jársz jól.

Mert még leszel dugva

Vagy kapsz 20 ezer forintot.

Csak Te nyersz.

Mert egy cummantás nem ér fel Azzal,hogy meg is dug.


N

2019. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A tenisz meg a szkander teljesen más. Veszíteni fogsz. Ha 9 éve szkandereznél, akkor lenyomnád, de így szó szerint opni fogsz. Jó híred lesz majd! Ne csodálkozz, ha utána mindenki szkanderezni akar majd veled.
2019. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom de szkanderoznék veled :D
2019. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudsz olyan pasival (még fogadásból is) lefeküdni akihez nem vonzódsz? Azért ne hidd azt h attól h te versenyszerűen teniszezel ő nem fog téged lenyomni szkanderben.

Mégis erősebb egy pasi mint egy csaj.


L

2019. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha tisztán nézzük, akkor Te vagy az esélyesebb, mert sportolsz renszeresen. Ha szabályosan csináljátok a szkandert, akkor a testsúly kevésbé számít, azzal nem tudja kompenzálni, hogy nem izmos.

Megértem, hogy nem jön be, ha nem sportol semmit a pasi, csak punnyad.

2019. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem kell sportolni, volt osztálytársamnak olyan izmai voltak a meló miatt, hogy szerintem simán lenyomott volna mindkettőtöket is (igaz suliban is elég jól nyomta a szkandert)


továbbá a te karodon a teniszes izom sem feltétlen lesz a legjobb szkanderben, ha nem vagy hozzászokva ilyen fajta erőkifejtéshez (időtartam), akkor veszíthetsz


ha belementél majd írd le mi lett a vége :)

és sok sikert mindkettőtöknek :P

2019. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha beszopod leszopod, ha megnyered nem nyeled. Hát nemtom, ha fogadásból akarsz dugni...te tudod. Attól, hogy teniszezel nem biztos, hogy legyűröd, szóval aznapra azért készítsd fel az állkapcsod.
2019. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ez gáz.

Mármint a testedet tetted fel, ahelyett, hogy egyszerűen lekoptatod és törlöd ahol tudod. Úgysem fog lekopni és úgysem fog fizetni, szóval ő csak nyerni tud ezen.

Az meg egy dolog, hogy te sportosabb vagy, de a genetika a férfiaknak kedvez és ha punciról van szó, az adrenalin ezerrel fog pörögni nála.

Nekem ez inkább előjátéknak tűnik a te oldaladról, mint hogy le akarnád koptatni. Ez felhívás a keringőre. Az az igazán lekoptatás, amikor teljesen ignorálod, ha már így játszadozol vele és szexben fogadsz, egyértelművé teszed, hogy akarsz tőle valamit

2019. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu kérdés. Aki versenyteniszezik, az nem áll le egy pötschcsel szkanderezni. És nem csávóról beszél. Férfi, fiú. Valószínűleg egy unatkozó kisgyerek kérdezett megint.
2019. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy tétet szeretnék tenni a "fikacsávó" kontra "versenyteniszezőlány" szkander meccsre? Milyen feltételekkel lehet fogadni? Lehet-e hogy ha veszít, orálisan kényeztessen, és be is tehessem neki? Illetve ha nyer, akkor ki dughat meg kit? Arra fogadnék, hogy akkor is megdughassam.
2019. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!