Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért "ijednek meg" a nők az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "ijednek meg" a nők az olyan pasiktól, akik néha vágynak a szexmentes összebújásra is?

Figyelt kérdés

Egy jó kapcsolatban fontos a szex, de én néha pasiként is vágyok rá, hogy csak simánösszebújva pihenjünk/aludjunk. Amikor valahogy nem a szexre vágyom, hanem csak arra, hogy átölelhessem a nőt... az intimitásra.


Sok nő értetlenül áll ez előtt, amikor felhozom. Volt olyan, akivel pont emaitt maradt abba a találkozgatás és a randizás, mert hogy ez nem férfias viselkedés. o.O


Tényleg akkora bűn, ha egy pasinak is vannak érzelmesebb vágyai, és nem csak a szex fontos neki?



2019. febr. 15. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lányokkal voltal te, de nekem is fontos hogy csak ugy össze bujjunk.
2019. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Kevés nô vágyik arra hogy potmamaja legyen egy felnőtt férfinak


[link]

2019. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudom, milyen nőkkel voltál eddig, de nálam is mindig a csaj igényelte jobban az összebújást. Mondjuk, én alapból sem vagyok az az érzelmes típus, persze ettől tudok szeretni, csak nekem ez olyan "nyálas", hogy lépten-nyomon puszi, simi, stb.
2019. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ritka az iyen pasi.

Átalában a legtöbb pasi úton útfêlen dugni akar

Igazából én se találkoztam olyan pasival aknek ilyen igényei vannak mint neked . de ez nem jelenti azt hogy nem vagy férfias

2019. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2 milyen pótmamáról beszélsz? Igenis jó néha össze bújni. Úgy filmet nézni vagy csak simán beszélgetni.
2019. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


#2-es: Picit félreértettél. Az, hogy nekem is fontos az összebújás, még nem azt jelenti, hogy a szexben nem tudok más lenni. Nagyon nagyot tévedsz, ha azt hiszed, hogy a szexben is csak a cukormázzal leöntött, csöpögős romantikát szeretem. Igaz a gyertyafényeket sem vetem meg, de a gyertyát nem csak erre lehet használni. A BDSM is tartogat lehetőségeket a bevetésére. Aki viszont a Szürke ötven árnyalat c. borzalomra asszociál ezek alapján, az rossz uton jár. Az a film egy hulladék, ha az igazi hátterét vizsgáljuk ennek a játéknak.

Peldául egy fenekelés után extrán fontos a nőnek, hogy valaki átölelje és cirógassa, ami a filmből szinte teljesen hiányzott. Ott csak a brutalitás lett bemutatva, ami nem menő. Az igazi BDSM játék nem erről szól.


Szóval elég nyitottnak tartom magam a szexben és szeretek dominálni, de ettől függetlenül én is vágyom néha a gyengédségre.

2019. febr. 15. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
te voltál már valaha kapcsolatban? vagy eddig csak monitorról ismered a párkapcsolatokat?
2019. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, voltam. Bár az elmúlt 7 évben nem volt rá módom/időm, mert olyan munkakörben dolgozok, ami azhal jár, hogy esetenként akár 1 éves kiküldetésre is mennem kell más országba (Japántól egész Kanadáig). Emellett nem tudtam bevállalni, mert az nekem nem komoly kapcsolat, hogy nincs időm a másikra, és hogy esetenként akár fél évig nem is lát.
2019. febr. 15. 13:46
 9/10 fenui ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is hasonlóképpen vagyok. a BDSM részével is, bár a waxplay pont nem az én pályám.
2019. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert az olyanok ratyik...
2019. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!