Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idővel más férfiak is tágabbna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel más férfiak is tágabbnak érzik a barátnőjüket? Pl, miután már hosszabb ideje rendszeresen élnek szexuális életet?

Figyelt kérdés

Eddig három hosszabb kapcsolatom volt. Az első pár hónapban mindig nagyon szűknek éreztem a barátnőimet, utána azonban idővel már kevésbé voltak szűkek, és nem a bejáratra gondolok, hanem arra az érzésre ahogy körülölel az egész "barlangocska"..

És nem kell félreérteni, nem arról beszélek, hogy szélsőségesen kitágultak volna, nem volt öklözés meg ilyenek, szimplán annyi, hogy néhány kivétellel minden nap szeretkeztünk.


Az új barátnőim pedig mindig szűkebbnek érződtek mint az utolsó szex az előzővel.. aztán idővel ugyanaz az érzés lett velük is.

Egyik barátnőm nagyon profin szorított rá, de ő is akkor volt igazán szűk amikor megszorította, egyébként érezhetően tágabb volt idővel.


Gondolom normális dolog, hogy a lányok tágulnak ha rendszeresen igénybe van véve a nemiszervük, kérdés, hogy mondjuk mennyi idő kell, hogy visszaszűküljön az "eredeti állapotra", pl megérné emiatt csak hetente vagy kéthetente szexelni, hogy ne tágítsam ki a barátnőm és tovább nagyon szűk maradjon?


Egyébként az egyik barátnőmet kérdeztem arról, hogy nem-e érez kevésbé vagy kisebbnek mint az elején, és azt mondta, hogy nem, pontosan ugyanazt érzi mint az első alkalmakkor.


Szóval furcsa ez az egész.


Egyébként meg nincs nagy méretem, pontosan négy centi átmérőjű a péniszem.



2019. febr. 15. 16:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ezek a kategóriák.. fele nem is az amit odaírtam :D
2019. febr. 15. 16:59
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

A női hüvely nem tud kitágulni így, aktus után az eredeti méretére szűkül vissza. Szerintem csak megszokod az ingert és a hüvely méretét és ezért kevésbé érzed az ingereket.

Ha kitágulna a nő is kevésbé érezne téged.

2019. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem olyan mint a klottgatyád,hogy minėl többször van rajtad annál tágabb.
2019. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ha nem tudna kitágulni akkor be sem tudnám dugni a péniszem, vagy a gyerek sem férne ki rajta.. a szülés utáni regeneráció pedig elég hosszas idő, de ez más téma.


Nem hiszem, hogy megszokom.. ugyanis az új barátnő kezdetben szűkebbnek érződik, és nyilván nem az izgalom miatt..

2019. febr. 15. 17:23
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

A kitágulást úgy értettem, hogy tág tág marad, mint a gatyában a régi gumi. A szülést meg ne keverd ide ott különböző hormonok hatására tágul ki annyira a szülés idejére utána viszont eredeti méretre szűkül vissza.

Pedig tuti, hogy megszokod, az új nőnél meg azért érzed így mert minden nőnek más méretű a hüvelye, szóval minden nővel kicsit más érzés a szex.

2019. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Izgalom hatására tágul hogy be tudja fogadni a péniszt, de nem lesz tágabb a rendszeres szextől, szex után visszaszűkül az eredeti állapotára. Itt valami más lesz a gond. 7 év rendszeres szex után is ugyanannyira vagyok szűk, pedig vastagabb a párom pénisze a tiédnél. ;)
2019. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondold azt hogy ez egy ùj cipô,ės minėl többet használod ,majd annál jobban kitágul.
2019. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

áh. nem érted miről van szó.


szüzen a te nunid is szűkebb volt.. egész biztos.

nyilván nem a pasi méretén marad meg. én arról beszélek, hogy az eredeti állapotra egy idő után nem szűkül vissza és itt nanométeres különbségekre kell gondolni.. vagy éppen izomerősségre, feszességre

2019. febr. 15. 17:38
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Te nem érted mit magyaráz itt mindenki!!

AKTUS UTÁN MINDIG VISSZASZŰKÜL, nincs olyan hogy tág marad értsd már meg.

2019. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Ja és akkor már leírom hátha így jobban megérted.

Amiről beszélsz az valóban létezik, de ehhez legalább 40-50 év szexuális élet + legalább 2 gyerek szükséges, akkor előfordulhat hogy lazábbak lesznek az izmok. De olyan hogy pár hónap alatt elérje ezt az izom gyengeséget nem létezik.

2019. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!