Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexfüggőség legyőzése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexfüggőség legyőzése?

Figyelt kérdés

Amennyire csak lehet ki szeretném vonni a szexet mivel állandóan arra gondolok és nem tudok koncentrálni más dolgokra. Tudom normális valamilyen szinten de az, hogy napi szinten ennyire elvonja a figyelmem az nem.

Addig már eljutottam, hogy nem szexelek senkivel már egy jó ideje de minél hosszabb ez az idő annál jobban küzködöm magammal. Valami tipp, hogy vonhatnám el a figyelmem?

L/24


2019. febr. 16. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, napi 1-2 szex szerintem normális dolog.Amikor van párom én is reggel este szexelnék főleg ,ha ő is akarja. Volt ,hogy reggel csak oráliaan eelégítettük ki egymást vagy csak egy gyors numera, mindig imádtam amikor reggel kócosan lovagolt.
2019. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarod legyőzni, hisz normálisan, ha naponta kívánod a szexet. Nem talál hozzá partnert egy lány..? Hát ezt elég nehéz elhinni...
2019. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:
Pont, hogy azzal lesz rosszabb s meg jobban bepörgeted a hormonjaidat, h nem szexelsz. Ha van napi 1 azzal szerintem is kordában tudod ezt tartani.
2019. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!