Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők KIZÁRÓLAG A TI...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők KIZÁRÓLAG A TI véleményetekre vagyok kíváncsi hogy személy szerint, hogy szeretitek legjobban a nyalást?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem csinálni, akikkel eddig voltam azt mondják jól is csinálom de mégis szeretnék egyéni tapasztalatok alapján mindenféle igényre felkészülni.

Alapjaiban véve csak kisebb trükkökre vagyok kíváncsi ami számotokra a jót még jobbá teszi, de üzenetben leírhatod részletesen is.


2019. febr. 17. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nyelvel.
2019. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretem azt ha túl sokszor vált tempót/intezitást/irányt a férfi a nyelvével, ha össze vissza lefetyel attól nem tudok elélvezni. Kell egy kis monotonitás, vagy hogy mondjam.
2019. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
azt szeretem ha csókolózik a puncimmal és szívogatja.
2019. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pasi aki megvan róla győzödve hogy qva jól nyal, és sokáig kell nyalnia, mert a nője nehezen élvez el.Tapasztalatom szerint ha egy pasi tényleg jól nyal,ott már az elején elkezdesz ráizgulni. A technika ami nekem tetszik az a lelkes, lankadatlan nyalás, mellé ujjazás,és mikor már kezdek remegni,akkor finoman szopogatja,na ott nálam fiomszakadás van.
2019. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is foglalkozzon a csiklómmal is. Rengeteg elhanyagolják, és csak nyalnak, ujjaznak közben. Pedig néha néha lehetne kis kitérő fentebb is a kézzel. Érje el azt még nyalás előtt, hogy már attól remegjek ha csak hozzáérinti a nyelvét. Szép fokozatosan puszilgassa végig a belső combom, stb. Utána finoman húzza végig a nyelvét, közben kezdjen el ujjazni. Egyre erősebb inger legyen, gyorsabb, jobban hozzányomva. Imádom ha az orra néha hozzáér a csiklómhoz. Ahogy írtam jöjjön néha csikló izgatás, vége fele pedig picit ujjazza a fenekemet is. De csak finoman. És ha egyszerre ujjazza a fenekem, és a puncim, közben nyal, az garantált gyors és erőteljes élvezés. De közben a monotonitás is fontos, mindent csináljon kellő ideig, legyen átvezetés, ne kapjon egyikből a másikba.
2019. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezt így nehéz leírni. Igazán jó nyalást még csak 1x tapasztaltam :)
2019. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kételkedtem, hogy ilyen kérdéssel sikerülhet elkerülni a trollokat de eddig mondhatni összejött, köszönöm mindenkinek aki normálisat válaszolt, ment a zöld. Természetesen várom még a válaszokat
2019. febr. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!