Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy izgassak fel annyira egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy izgassak fel annyira egy szűz lányt (aki nem ismeri önmagát) hogy nagyobb legyen az esély az orgazmusra?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok szűz , de jobban érték ehez mint ő. Olvastam meg videókat néztem más lányokkal “szorakosztam” de addig direkt nem jutottam el velük. Kb tudom mit csinaljak de még szeretnék tudni pár technikát arra hogy hogyan legyen a lánynak jobb. Jobban érezném magam ha neki jobb lenne mint nekem, kötelességemnek érzem hogy jóvá tegyem neki ezt az első-t de félek hogy nem lesz orgazmusa és nem fogja egyáltalán élvezni. Tudom hogy nem mindig sőt kevés esetben tudják a lányok élvezni az elsőt és ismerem ezeket a dolgokat de mégis szeretném ki hozni a legjobbat az elsőből számára. Mellesleg ő nem ismeri magát semennyire szexuálisan és ő lehet még annyira sem tudja mi neki jó mint én, max akkor amikor már benne vagyunk. 18/F

2019. febr. 17. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat!! Az elso alkalomnal nem jon ossze orgazmus. Ezt nokent mondom.ax, az oralissal.
2019. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat!! Az elso alkalomnal nem jon ossze orgazmus. Ezt nokent mondom. Max, az oralissal.
2019. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Azért mert neked nem sikerült másnak még sikerűlhet :)


Mindenképp pettingeljetek próbáljatok rájönni neki mi lehet jó. Ki kell kísérletezni ha elsöre nem megy majd megy második nekifutásnak :)

2019. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nyelvel.
2019. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha volna eszed, menekülnél! Ez egy szerencsétlen kis pitsa. Az összes tőled várja a csodát aztán meg csak néz hogy semmit nem érez bármennyire is megszakadsz. Persze bekamuzza hogy neki így is jó... Haha! Sok szűzzel voltam, de csak egy élvezett el. Aki előttem MEGISMERTE A TESTÉT! Ugyanis a NŐKNEK TANULNIUK KELL AZ ORGAZMUST. Nem véletlen hogy a legtöbb nő 30 felett kezdi el igazán élvezni a szexet. Addig ki sem nő az agyuk.
2019. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Azta a kva. Hogy a f*ba tudtál ennyi szexista f*ságot bele vinni egy üzenetbe? És ne hü**e “Pista”-zd le mert nem tudod miről van szó. Úgy látom neked annyi iq jutott amennyi muszáj az életben maradáshoz. Következőkor fogd vissza magad vagy húz a fr*ncba erről az oldalról. Köszi :)

2019. febr. 19. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy a huga már meg volt!
2021. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!