Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányszor élvezzek el egy este?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor élvezzek el egy este?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a barátnőmnek is legalább annyiszor legyen jó, mint nekem, vagy ahogy sikerül? Esetleg én ne menjek el addig, amíg ő nem érezte jól magát? És hogyan álljak meg, ha neki tovább tart eljutni az orgazmusig?

Ti hogy szoktátok? Vannak bevált tippjeitek?



2019. febr. 17. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ki tudod elégíteni, 2-3 nap múlva fogja újra kívánni.

Te kb. naponta kívánod 3-5 x! Tehát te csak süsd el ahányszor csak bírod.

Reggel, délben, este. (És nem az aktus közben elégül ki.)

2019. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy menetközben számolni fogjátok.

De inkább a minőségre menj mint a mennyiségre.

2019. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ötször,hogy ne kívánd többször.
2019. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt ne mi mondjuk már meg neked, annyiszor élvezzetek el, amennyiszer akartok, ahányszor jó.

Én 1-2 tüzelő vagyok, nekem kettő már bőven elég, párom képes sok orgazmusra, habár neki is egy elég, de ha belelendülünk akkor sorra jön neki egymás után.

Ez nem verseny, itt nem kell összehasonlítanod, hogy kinek mennyi volt, a lényege, hogy a végén mind a ketten kielégülve legyetek, boldogok és szeressétek egymást.

2019. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!