Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik csak szexkapcsolatot keresnek és nem párkapcsolatot? Őket általában mely weboldalon lehet elérni?

Figyelt kérdés
Nektek összejött már ilyen, mik a tapasztalatok?

2019. febr. 19. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányok.hu
2019. febr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Én itt ismerkedtem meg ilyen lánnyal. De általában minden nő párkapcsolatot szeretne, a "nem érdekel párkapcsolat"-osok is.
2019. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresem ki mondottan egyiket se.

De jelenleg párkapcsolatra nincs kapacitásom.

Lehet hamarabb benne lennék egy szexkapcsolatban de most per pill elegem lett a férfiakból ,most egy darabig nincs rátok szükségem ,most vegetálok. Az okom megvan rá.

Hogy a közel jövőben lesz-e párkapcsolatot? Fingom nincs. De nem görcsölök rajta. Élvezem az egyedüllétet. Nem. Nem azért mert fszból fszba ülök nem. Mert egyáltalán nem. Egyszerűen nincs aki bántson nincs aki betegesen féltékenykedne és a hasonló apróságok amivel megfolyt.

Szóval igen vannak olyan lányok akik csak szexkapcsolatot keresnek. Van aki társkeresőt használ van amelyik fórumokat. És van aki a jó öreg fb.csoportokat.... a bátrabb személyesen ismerkedik. Nincs is egyszerűbb mint egy kellemes buliban valami ki éhezett kanos srácot kihalászni a sok közül. Pasi 90% úgy megy csajozni,hogy szexet akar

A maradék 10% lesz ami lesz akár komolyabb is lehet ,de ha nem akkor csak partyzik egy jót.

Na jó sok a duma

Csak ennyit akartam

N

2019. febr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak. Itt is van pár, aki állítása szerint szexkapcsolatot akar.
2019. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Remélem még igen!

A szexkapcsolatbol lesz a legjobb komoly kapcsolat, vagy nem... ;)

43f.

2019. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"De általában minden nő párkapcsolatot szeretne, a "nem érdekel párkapcsolat"-osok is."


Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Biztosan nem mindegyik szexet kereső nő gondolja így, de az ismeretségi körömben az összes ilyen jellegű kapcsolatot kereső úgy áll hozzá, hogy ha rendes a srác, lehet belőle több is. Én is így jöttem össze a mostani párommal.

Egyebkent bulikra esküszik a többsége a barátnőimnek, én a tinderre.


21/N

2019. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Badoo
2019. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok is képzeljétek el. Akik szimpán semmilyen kapcsolatra sem vágynak. Mert férfi nélkül is van élet. És nem minden a b....ról szól.



Egy JELENLEG semmilyen kapcsolatra sem vágyó 21 éves lány.


A vibrátommal boldogan elvagyok ha úgy van.

A szeretetet meg megkapom a családtól,barátoktól és van életem!! Nem vagyok társfüggő!


Ámen!

2019. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feleségem például általában ilyet keres. Mivel kapcsolata van neki (én). :)
2019. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!