Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sértő megkérdezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sértő megkérdezni az extől, hogy hány pasival volt ha több, mint 1 éve lett vége? Én tudom, hogy ő sok nővel, de elég primitív módon kérdezte, bár nem zavar annyira. Mondjam az igazat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 15:07
 1/8 A kérdező kommentje:
A napokban lesz újra randi, de szexnél többet nem akarok tőle.
2019. febr. 19. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:
szégyelled a választ? 😂😂
2019. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondd az igazat.

De ne csak neki, nekünk is!

Szóval?

2019. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem is nemrég. Megmondtam neki az igazat. És azt is, hogy nem akarok tőle szexet.
2019. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne sértő? Ha valakivel lefekszem vagyunk olyan viszonyba, hogy megkérdezhessem és én is meg szoktam. Azért jó tudni, hogy második vagy huszadik vagyok, mert akkor már nem is biztos, hogy belemennék.
2019. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert megkérdezte, hogy "hányan gcizék azóta tele a szádat meg hányan bsztak seggbe", nem vagyok prűd, ő meg ideges volt és nem józan.
2019. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

En az exeket telibe sz.rom de epp a napokban kaptam meg ezt a kerdest egy ferfitol akivel nemregiben kezdtunk talalkozgatni....

a cink az az egeszben az az hogy miutan szexeltunk elsore... majd masodjara kaptam meg azt a kerdest hogy ennyi idosen hol “tanultaml meg igy szexelni! Meg akkor ugyan hany hapsim volt...! En pedig elmondtam hogy harom....!

Es ketlekedik...!!!😂😂😂 azert mert szamara tokeletes vagyok szexualis teren..! Ez mi...!😂😂🤣🤣🤣🤣

2019. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudjátok van az az elmélet miszerint a pasik partnerei számát osztani a nők partnereit meg szorozni kell hárommal. Így jön ki a reális eredmény. 😃
2019. febr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!