Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszon éves lányok körében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon éves lányok körében milyen fétisek ismertek?

Figyelt kérdés

Csak arra lennék kíváncsi, hogy például a feedee vagy más fétisek mennyire ismertek.


Akit ez nem érdekel kérem ne írjon!


A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)



2019. febr. 19. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de a többség ( velem együtt) azt sem tudja mi az a feede, vagy mi fétis. Ha magyarul írnád, talán többen értenék.
2019. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vann abban is valami amit írsz. Bár aki ezeket érti neki biztos, hogy van. :)

De a felvetésed jogos. :)

A FÉTIS: Szexuális tárgy; a nemileg kívánt személy testrésze vagy tárgya, amely az erre gerjedő személy nemi vágyát előidézi vagy fokozza.

FEEDEE: egy olyan szereplő egy szexuális kapcsolatban aki eszik vagy etetik.

Nem biztos, hogy a legjobb megfogalmazása de, ha tud valaki jobbat azt is szívesen fogadom.

Köszönöm a felvetésedet kedves 1!

2019. febr. 19. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Én annyit pontosítanék, hogy a fétis nem csak tárgy vagy testrész, hanem szituáció is lehet, tehát adott helyen vagy szituációban fokozottan felizgatja a látvány. De ha tévedek, javítsatok ki. Viszont ha nem fétis, akkor nem tudom, mi az, ami a szituációval függ össze.


A kérdésre válaszolva: szerintem azok a lányok tudnak ezekről, akik valamiért találkoztak vele, vagy eleve érdekli őket a téma és ezért utánaolvastak. Szóval tippem szerint úgy jó 50%-uk a huszonéves lányoknak hallott már a fétis fogalmáról, még kisebb részük hallott valószínűleg a feede-ről.

2019. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Mióta okostelefon van, meg internet, elég sok fetisshh ismert náluk.

Egyébként a kérdés konkrétan az ugye, hogy a huszonéves lányok közül hányat érdekel az etető fetisshh.

2019. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És vannak olyan forumok ahol ilyen lányokkal lehet beszélgetni?

Sok kérdésem lenne de nem tudom, hol kereshetnék hozzá úgymond ebben jártas korombeli lányt.

2019. febr. 19. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Több fétist ismerek

De olyan fétis mint a amit Te írsz hogy etetés,egész hízás hízlalás már kicsit sok és már betegnek tartom h valaki arra izgul hogy valaki betegre zabálja hízlalja magát

Mert egy túlsúlyos ember nem egészséges

Szóval azokat a fétiseket ami testi lelki ártalmat okoz a másiknak azt elítélem.

De pl a láb,latex,bőr,kéz stb fétissel nincs bajom

N

2019. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*evés
2019. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bokazokni fétisem van. 25 l
2019. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En ismerem elegge:) magamon is alkalmazom:)
2019. febr. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 Nekem latex-gumi-pvc fétisem van,ha gondolod,írj,és levelezhetünk a témában.
2019. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!