Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nem szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretik a szűz pasikat? Miért olyan nagy baj az ha valaki szűz?

Figyelt kérdés
Nem értem, senki sem úgy született hogy elvesztette a szüzességét, egyszer mindenkinek át kellett esnie a dolgon... A lányok is szűzként kezdték nem mellesleg. Akkor mégis miért gáz az ha valaki még szűz? Vagy miben hátrány az? Külsőre úgysem látszik. Lányok valaki tud erre válaszolni?

2019. febr. 19. 20:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%

Ez már volt kérdés, olvass utánna!

Egyébként azért amiért mi férfiak meg a szűz nőket!


F/42

2019. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 jdfGabrella ***** válasza:
60%
Nekem semmi bajom vele.
2019. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem egybol azt nyujtsak amit egy "nem szuz" ferfi. Iranyitani kell, benacskabb, viszont ha a szuz fiu is ossze szedi magat, keres egy olyan lanyt akit nem zavar (mert biztosan van olyan lany is) akkor a tapasztalat jon magatol a gyakorlatban es akkor ez a fajta kerdes is mult marad.


33N.

2019. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Boszorkány_ ***** válasza:
50%

Nem ismeri annyira női testet, nem tudja még úgy kontrollálni az érzéseket.

De ha nagyon nagyon szimpatikus a fiú akkor nem zavarna, segítenék neki. Bár őszintén szólva jobban szeretem ha a pasi a domináns.

2019. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se lenne semmi bajom.
2019. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha zavarja akkor csak ürítésre kell használni oszt kész
2019. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Azért az a "gyűlölet" kulcsszó eléggé odatesz... :D


Való igaz, hogy senki sem szűzen születik, csak nem mindegyik mikor veszíti el a saját korosztályán belül. Mert ha valaki pasiként mondjuk 16 évesen veszíti el egy 14-5 éves lánnyal, akkor az teljesen normális, mivel a lány is fiatal, és tudja, hogy még abban a korban vannak, hogy akár 3-4 évvel későbbi s megejthetnék, szóval nincs nagy gáz, ha bénázik egyik-másik. A nőknek meg a kor előrehaladtával nőnek az igényeik, nem csak szexuális téren. Többet is írták itt gyakorin, hogy egész egyszerű az ok, nem az a baj hogy szűz, hanem hogy nem tudnak dugni, csak maszatolni az ágyban. A nőknek meg egy bizonyos kor után egy igazi kiadós szex kell, nem gyorstüzelő Sonic. Vagy a kedvencem, valaki pár napja olyan kérdést tett fel, hogy első alkalma lesz szexelni, és nem tudja melyik nyílásba kell dugni.


A másik meg szerintem nagyon egyértelmű, hogy miért visszataszító az ilyen. Ugyanis egy érettebb nő egyből arra gondol, hogy ha neki egy bizonyos korig nem sikerült elveszítenie, akkor ott más téren is gondok vannak, tehát töketlen és esetlen úgy az élethez, mint a nőkhöz.

2019. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
*nem mindegy ki
2019. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Szűz lány vagyok, szóval nekem mindegy. (Mondjuk azzal nem feltétlenül értek egyet, hogy most, 20-21 évesen érintetlennek lennem abnormálisabb, mintha 14 évesen már keféltem volna...)
2019. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

#9 Szűz lány vagy, tehát neked valóban mindegy :D a kérdes nem erről szólt.


Arról viszont nem szólt, hogy hány éves az illető.


A felettem lévők őszintén és kereken összeszedték mi a baj egy 20 feletti szűz fiúval. A szüzesség csak egy kísérő jelenség egy nagyobb problémának.


Ezért kb 0.1% a vonzó vagy átlagos de vonzást kiváltó szűz 20 feletti férfiak aránya...


Hiába mondják itt, hogy nem gond, nem gond, de akikre ők gondolnak az a 0.1%-a a szűz férfiaknak.

2019. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!