Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egyszer sem volt még orgazmusom szex közben? Velem van a baj vagy a partnerek voltak rosszak?

Figyelt kérdés

Maszturbálásnál mindig megy, többnyire akkor is, mikor orális szexre kerül a sor és más csinálja, de már kezdődnek a gondok, mert nincs vagy kevés érzékük van hozzá, hiába mondom, mutatom meg mi a jó nekem. Szex közben még a közelében sem jártam egyszer sem, hogy elélvezzek. Különböző méretek, különböző korosztály, különböző szexpózok és semmi, pedig tudom, hogy képes lennék rá, vagyis remélem, mégsem jön össze. Valamilyen blokk lehet bennem, vagy partnertől függ? Kétlem, hogy utóbbi, mert egyikkel sem sikerült és ebből kiindulva bennem lehet a hiba. Tudnátok tanácsot adni vagy akik hasonló gondokkal küzdöttek, hogyan oldották meg?


Plusz információ: nagyon sokáig nem tudtam maszturbálástól elélvezni, nehezen ugyan, de kitapasztaltam valahogy és azóta mindig sikerül magammal. Szexnél is hasonló lehet a mechanika?


N



2019. febr. 19. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Minden nő képes az orgazmusra, első kapcsolatomban 1,5 évig 1 orgazmusom nem volt. Utána kalandban elsőre elmentem többször.
2019. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Min múlik?
2019. febr. 19. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A partnereden.
2019. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem megy aktus közben sajnos. :( Nem tudom mi a megoldás....
2019. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is ritkán van szex közben, vagy pedig segítek magamnak, de valahogy én sem tudom hogyan kell hüvelyi orgazmust elérni. Próbálok koncentrálni, fel is vagyok izgulva, és mikor jó lenne, előtte pár mp elmúlik. És azt egészhez nincs tovább kedvem. Nagyon rossz :(
2019. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
"Örülök", hogy legalább nem vagyok egyedül vele :)
2019. febr. 19. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
És engem néznek hülyének, hogy letesztelek a pasikat az első randikon. Azért, mert vagy tapasztalatlan a partner vagy nem illetek össze vagy nincs meg a méret vagy nem jó a technikája.
2019. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Ismerj meg! Teszek róla hogy nagyokat élvezz! Imádom amikor a nő élvez, és ezért mindent megteszek.
2019. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Veled.
2019. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A partnerek voltak rosszak.
2019. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!