Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, nektek volt már egy éjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy tudatosan ilyet kerestetek, a szex része jó volt, de nem érintett meg érzelmileg benneteket, és aztán nem is találkoztatok többet. Esetleg van aki inkább az ilyen kapcsolatokat részesíti előnyben?

2019. febr. 21. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy ehhez van kedvem, igen. Persze kapcsolatot szeretnék, de ha egy éjszakára vagyunk jók, az is jöhet. 21/N
2019. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És érzelmileg hogyan érint a dolog?
2019. febr. 21. 10:42
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt, amíg nem találtam egy normális pasit, akivel azóta is együtt vagyunk. 2 egyéjszakásom volt, az egyik nagyon jó volt, egy olyan sráccal, aki odaadó volt, szegény azt hitte több is lesz belőle, de én nem akartam vemmit. A másik egy tipik menő srác, nem volt értékelhető, amit nyújtott az ágyban. :D érzelmileg egyik sem érintett meg.
2019. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

"2 egyéjszakásom volt, az egyik nagyon jó volt, egy olyan sráccal, aki odaadó volt, szegény azt hitte több is lesz belőle, de én nem akartam vemmit."


Ismerős. De nem tudom ennek mi értelme, mert ezzel igencsak nagy törést lehet okozni az emberben. Mármint, hogy minden jó és nem tudja az ember az elhagyás miértjét.

/F/

2019. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Pasi vagyok de nem birom, hogy ne szólaljak meg!!


" 2 egyéjszakásom volt, az egyik nagyon jó volt, egy olyan sráccal, aki odaadó volt, szegény azt hitte több is lesz belőle, de én nem akartam vemmit. A másik egy tipik menő srác, nem volt értékelhető, amit nyújtott az ágyban."


Ahhan, szóval az egyik srác nem volt értékelhető az ágyban, a másik meg azt hitte szegény, hogy több is lehet ebből a kapcsolatból pedig kapart rendesen.


Tipikus ribi magatartás, kihasználtad a pasikat majd eldogtad őket mint egy rongyot, miután kiélted magad.

Ribi vagy te nem is kicsit!!

2019. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyalkalmas volt, de a hosszútávú, állandó dolgokat részesítem előnyben. Volt, hogy annyira tetszett, hogy azt sem bántam, ha egyszeri alkalom lesz, de akkoris kell.
2019. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Bummer ***** válasza:

Szerintem itt páran nem olvastak rendesen.

Szexkapcsolat ténye állt fent a válaszolónál két emberrel akik így mentek bele.

Ha ilyenbe belemész max magadnak okozhatsz gondot ha nem vagy tisztába vele hogy nagy az esélye hogy utána nem lesz semmi.

Az nem a másik felelőssége.

Ha csak addig hiszed magadról hogy megy tapasztalatlanul amíg a hormonod hajt, akkor az saját lecke hogy ilyenbe ne menj bele soha.

2019. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tipikus ribi magatartás, kihasználtad a pasikat majd eldogtad őket mint egy rongyot, miután kiélted magad."


Ugyanmár, egyéjszakáról van szó, az a naív aki azt hiszi egy röpke kalandból kapcsolat lesz. Ha felszedsz éjszaka egy nőt akkor legyél annyira belátó, hogy ott szexről van szó, semmi másról

2019. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
3-as vagyok. Kedves 4-es és 5-ös válaszoló! A legelején közöltem a sráccal, hogy nem akarok többet, csak 1 éjszakát. Tudta, mire számíthat, és így is akarta. Tudta, hogy egy csúnya szakításon vagyok túl, és nem akarok új kapcsolatot. Ezek után ha belement, komolyan én vagyok a köcsög? Azt hittem felfogta, de reggel azzal indított, hogy már most imád...
2019. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
9-es.Ėn is most vagyok tùl egy csùnya szakìtáson ės ėn sem akarok csak 1 ėjszakás szexet.Engem is megvîgasztalsz a bájaiddal?
2019. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!