Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez férfiként csak nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez férfiként csak nekem fontos? Vagy azért vannak más pasik is akik "igényesek" erre?

Figyelt kérdés

Legutóbb nem jött össze egy alkalmim, illetve összejött volna, de nem volt nálunk óvszer és ezért nem feküdtünk le.

És meséltem a haveroknak, hogy mekkorát szívtam.. :D Ők meg mondták, hogy egy igazi barom vagyok, ki lehet ugrani előtte, stb.

De számomra nem is ez a lényeg, kapcsolatban mi is csináltuk megszakítással, de számomra nem a terhességtől való félelem miatt fontos az óvszer alkalmi kapcsoltnál, hanem azért, hogy lehetőleg ne kapjak el semmi olyat betegséget amivel később másokat megfertőzök.


Hozzáteszem gumival ezerszer rosszabb szexelni mint nélküle, de például ott a HPV amit férfiként simán hordozhatok úgy, hogy ki sem derül, és felelőtlenül megfertőzök egy nőt amitől mondjuk meddő lesz, szerintem ez csak felelősség kérdése.

De akárkivel beszélek az ismerőseim körében mindenki a gyerek ellen gondol a gumira.. meg teljesen abnormálisnak tart, hogy kihagytam egy nőt csak azért mert nem volt nálam gumi.


Lehet csak én gondolom túl, de szerintem ez alap dolog kellene, hogy legyen.



2019. febr. 21. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan hüje van-aki alkalmiban is gumi nélkül nyomja, mert a csaj úgyis védekezik,meg zokniban utálja....És igen, jó kis fertőző nemi betegségek vannak ,de azért a terhesség lehetősége is egy durva faktor.
2019. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tuti, hogy különleges egy pasi vagy :) Ritka az a pasi, aki ilyenekre gondol és nem fekszik le egy idegennel gumi nélkül. Tiszteletre méltó a gondolkodásod, de ahhoz viszont szokj hozzá,hogy ilyen megnyilvánulásokat fogsz kapni a haverjaidtól,ha elmeséled. Én nőként is mindig emiatt szerettem volna gumival szexelni de a férfiak persze utálják ezért ritkán volt adott ez a körülmény. De Isten tartsa meg jó szokásod :)
2019. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem a nemi betegség jutna először az eszembe. Már csak azért sem, mert szeretek nyalni és meg is tenném. Viszont, én sem szexeltem volna úgy, hogy semmi védekezés-gumi, gyógyszer, stb-, mert nekem borzalom olyankor kiszállni, mikor a legjobb.
2019. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen gondolkodású,normális,igényes és tisztességes Férfi kelle ebben a világba ,mint Te

Szóval Én Nőként adok neked egy hatalmas pacsit kérdező 😊😊😊

25N

2019. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Minek kell összevissza kefélni?
2019. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván egyik sem lenne jó, ezért ajánlott a gumi.

Mindenesetre pacsi, jól gondolkodsz, de ha már erre készülsz szerintem evidens hogy veszel gumit. Sőt jó ha mindig van nálad egy mert sose tudni mikor jön össze valami.

2019. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.

Igazából írtam is, mert valóban sokkal kevésbé élvezetes óvszerben, szóval azért nem olyan egyszerű kérdés ez férfi szemszögből, megértem a haverokat akik nem értenek, mert ebből a szemszögből én sem értem magam, viszont valahogy mindig bennem van, hogy mást is megszivathatok a mohóságom végett, szóval..


5ös, csak annyi, hogy azért mert néha van olyan, hogy megismerkedik az ember másvalakivel akivel tombolnak a vágyak az adott helyzetben és akkor szexelni kell, nekem ennyi az alkalmi kaland.

2019. febr. 21. 17:54
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, megtanultam a leckét, mostantól mindig lesz nálam gumi:D

Igaz ez is egy előre ártalmatlannak tűnő helyzet volt, szóval csak így spontán jött.

2019. febr. 21. 17:55
 9/11 Bence_ ***** válasza:
100%

Normális vagy.

Aki velem lefekszik gumi nélkül mással is megteszi...

2019. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled de egy orál azért nálam olyankor is belefér oda-vissza. Mivel alkalmi... alkalmi de azt se akárkivel teszem meg.

42F

2019. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!