Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen volt az első nyalós élményetek? Sikert arattatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt.
2019. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz! Nagyon részeg voltam.Mikor visszamentem a buliba azt kérdezték a többiek hogy elvágták a nyakam?! Ez mellé társult egy kis vacsora is szaros gomba pörkölt. Úgyhogy egy élmény volt!
2019. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:

Rossz volt!

S ugye mindennapos kérdések a szűz férfi kérdések. Nah tökéletes példa voltam. Azt se tudtam, hogy mit kell csinálni. Fura volt a punc. íze is, nem is tetszett. Pedig a lány tiszta volt. Szépen lassan tanultam meg mit kene csinálni. S most már imádom a punc. izet és illatát is.

2019. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikeresebb nem is lehetet volna. szűzként úgy kinyaltam 1 csajt hogy elélvezése után 1 óráig isteniitett. viszont volt fogalmam arról mit hogyan kel. én mester akartam lenni mindig a dologban. 69pózban történt.
2019. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz volt, csak össze vissza lefetyeltem a puncit fogalmam sem volt mi az a csikló...... aztán másodszorra már felkészültem és hatalmas orgazmus lett belőle, azóta imádom csinálni és a nőnek mindig van orgazmusa.
2019. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!