Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Nektek mi a 3 legperve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nektek mi a 3 legperverzebb vágyatok?

Figyelt kérdés
Ami leginkább megmozgatja a fantáziátokat, legyen az partner, póz, vagy bármi más. A korotokat is írjátok le legyetek szívesek :)

2019. febr. 22. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Face01.


Mert neki csak ennyi esze van, leírja de azt nem veszi észre hogy saját magával keveredik önellentmondásba.

Megdughatná őt ezzel az erővel egy szőrös hasas 60 éves is, meg egy dándog is. Ezeknek a nőknek, van olyan hogy agy?

2019. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
csak egy vágyam van: hogy végre ne írogassanak privátot kiéhezett egyének, csak mert válaszoltam itt egy kérdésre
2019. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12-eshez csatlakozom 😂


Viccet félretéve: ddlg, fojtogatás, illetve amikor a pasi az égő gyertya viaszát rámcsorgatja (ennek nem tudom van-e külön neve)


19/l

2019. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1: durva fenekeles

2: egy csajjal közösen leszopni egy pasit.

3: enyhébb bdsm aktus.

2019. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Fizetésemelés, főnök agyonverése, én legyek a főnök.
2019. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!