Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a barátnőtök aszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök aszexuális lenne, azt szeretnétek, hogy még a kapcsolat elején/előtt tisztázza ezt veletek vagy ha később derülne ki az mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy ha lesz valakim mikor kéne elmondanom neki, azt se akarom hogy a semmiből az arcába toljam két mondat beszélgetés után, de azt se hogy csalódjon.
2019. febr. 24. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
aszexuális ember + párkapcsolat háááát inkább az elején és vagy legyen ő is aszexuális vagy csak nagyon kis libidójú
2019. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyent illik elmondani mihamarabb. Nincs is annál megalázóbb érzés, mint amikor rájön, h full hidegen hagy téged, mint férfi
2019. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképp az elején közölni kell, mivel egy egészséges szexualitással rendelkező pasi nem fog belemenni így a kapcsolatba, mert fontos a szex.
2019. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan emberrel jössz össze, aki igényli a szexet, akkor előbb-utóbb úgyis vége szakad a kapcsolatnak, szóval nem érdemes titkolózni. Egy szintén aszexuális srác lenne való hozzád, vagy minimum nagyon alacsony libidójú.
2019. febr. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a barátnőm, mert nem jönnék össze vele.
2019. febr. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Mindenképpen az elején mond el és adj neki lehetőséget,hogy bizonyítson. Lehet az első alkalmak rosszak voltak ,mert nőként sajnos meg kell tanulni élvezni. Lehet vele viszont jó lenne és kiderűlne,hogy neked is szükséged van a szexre.
2019. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem zavarna, nem lételemem a szex.
2019. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön a legelején. Ugyanis ha ő nem az, akkor megérdemli azt, hogy ne reménykedjen semmi olyanban, amit nem kaphat meg. Akkor mielőtt bármiféle érzelmek kialakulnának, esélyt kap egy olyan lánnyal lenni, aki nem aszexuális.
2019. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Fixen az vagy? Nem csak rossz élményeid vannak? Én sokáig azt hittem, hogy alig ad élvezetet a szex, aztán megismertem a jelenlegi páromat, akivel azóta is csak egyre jobb. Bár én régen is szerettem a szexet, de leginkább azért, mert örömöt adhattam.
2019. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De sokan nem tudják, mi az az aszexuális :( Nem azt jelenti, hogy az ember nem kívánja a szexet, hanem hogy nem vonzódik szexuálisan egyik nemhez sem.


Érdemes az elején megmondani. Ha szex-negatív vagy, akkor azért, mert akkor nyilván nem is szeretnél egyáltalán szexet és ez elég fontos szempont egy alloszexuális partnernél. Ha szex-semleges vagy szex-pozitív vagy, akkor meg azért, mert sokaknak fontos, hogy a partnere szexinek tartsa őt, és nekik elég rossz lenne egy olyan emberrel járniuk, aki senkit nem tart szexuálisan vonzónak. Szerintem magaddal is kicseszel, ha nem mondod el az elején, mert ha beleszeretsz, és emiatt ott hagy, ha kiderül, az sokkal rosszabb, ha még akkor hagy ott emiatt, amikor még nem vagy szerelmes.

2019. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!