Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg akkora gond, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg akkora gond, hogy többé szóba se álljon velem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal interneten. Nagyon jókat beszélgettünk és arra jutottunk, hogy találkozunk. Nagyon jó volt az első találkozásunk, elképesztően jól éreztük magunkat, minden úgy alakult, ahogyan álmaimban sem gondoltam volna. Az este végén felmentünk hozzá, lefeküdtünk és minden király volt, akkorát dugtunk, mint még soha. Ő is kiemelte, hogy ez volt élete legjobb szexe. Aztán reggel elmentem WC-re, nagy dolgot végezni. Eléggé fűszeres volt a vacsora, amit ettünk és hát megdolgozta a gyomrom. Mikor tisztítottam a fenekem, észrevettem, hogy "krémes" lett az ujjam, hirtelen reakcióból pedig bele kentem a kezem a WC falába. Próbáltam utána lesikálni, de nem jött le. Úgy döntöttem, hogy inkább nem szólok róla, hátha nem veszi észre és utána nem is gondolná, hogy én voltam. Szerencsére, amég ott voltam ő nem ment a WC-re. Viszont azóta akármennyi üzenetet írok nem reagál, csak megnézi, a telefont nem veszi fel. Hogyan kérjek tőle bocsánatot? :(

2019. febr. 24. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Marha igényes vagy!! Megértem a csajt. Nem volt wc papír?!
2019. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Hat baratom, lehet jobb helyre is kenhetted volna..., vagy lesikalhattad volna hatekonyabban. De hat, hogy kedvenc belga szamombol idezzek: "nem baj az egesz csalad ugyis fekalomanias" :)
2019. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te otthon is a falba törlöd a kezed vagy mi? Ez nagyon undorító dolog.
2019. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu.
2019. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elsőre ilyet tettél egy ismeretlen helyen akkor én elgondolkoznék rajta, hogy a késöbbiekben mire is számíthatnék veled kapcsolatban!

Igaz, én felvenném a telefont egyszer! Csak egyszer és elmondanám a kifogásomat!

2019. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez remélem kamu.

Ha nem akkor jó nagy paraszt vagy. Tudod erre találták fel a wc papírt.

Eltudom képzelni h nálad otthon milyen "festmény" kiállítás van. Fuj


L

2019. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, hirtelen reakcióból töröltem bele, nem jókedvemben dúdolászva vettem észre, hogy olyan lett a kezem, bepánikoltam. Szoktam wc-papírt használni, és nem direkt tettem. Az hogy nem mondtam el pedig azért volt nyilván, mert baromi kellemetlen és ciki. Még ha ezer éves barátodnál történik is ilyen, akkor is kellemetlen neki róla beszélni, de nyilván megteszed, viszont egy lánynál, akihez vonzódsz és még nem ismered régóta... de nyugodtan kövezzetek meg.
2019. febr. 24. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Fuuuj b+

Hogy lehet valaki ennyire gusutustalanul igénytelen hát okádnom kell

Nem tanították meg hogy kell ki törölni a pitsád? Uhhh banyek undorító vagy.

Másrészt miért szartál nyitott ajtón keresztül

Harmadrészt. Kézmosás kézfertőtlenítés?


És még csodálkozol ...


N

2019. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Eric Griffin ***** válasza:
48%
8-as, te kiábrándítóbban káromkodsz, mint maga a kérdés! Arról nem is beszélve, hogy hol írt olyat a srác, hogy nyitott ajtónál sz@rt volna? Keményen használhattad a fantáziád, ha még ilyet is beleképzeltél, hogy nyitott ajtónál történt :D
2019. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen reakcióból a WC falára kented, akkor az megszokásból történt. Értem én, hogy nem átgondoltan csináltad, de sajnos ez túlmegy azon, ami elfogadható. Azonkívül azt se értem, hogy miért nem tudtad lesikálni. Nem volt mosdó a WC-ben, igaz? Rögtön el kellett volna mondanod, hogy baleset volt, kérni egy lavor meleg vizet, szappant és lesikálni, meg utána Hypoval letörölni. Másnap pedig visszamenni falfestékkel és ecsettel, és a ledörzsölt foltot lefesteni. Ehelyett sunnyogtál, és most csodálkozol, hogy gusztustalan suttyónak gondol. Nem téved!

A dolgokat egy pillanat alatt el lehet rontani, rendbehozni viszont sokkal nehezebb, és néha lehetetlen. Szerintem ez most egy ilyen eset.

2019. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!