Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellü lànyok! Elöfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellü lànyok! Elöfordult màr hogy unatkoztatok és elkezdtetek a melleitekel jàtszani illetve fogdosni?

Figyelt kérdés
Szoktatok veluk barmit müvelni??

2019. febr. 24. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a kismellűekre is ugyan annyira jellemző. Pasik ne írjanak! Hetero faszi vagyok
2019. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem játszom a melleimmel mivel ha magamnak fogdosom nem érzek semmi extrát, így nem is csinálom. De amikor a barátom ér hozzá az jólesik.
2019. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha unatkozom akkpr nem.

De maszti közben, vagy szex közben volt h fogdostam, izgattam.


L

2019. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira még sose unatkoztam ,hogy a melleimet keljen gyurmáznom, főleg hogy a mellbirizga szexuális semmit nem indít be.

N

2019. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem nagyon van olyan nő a világon, aki még sosem markolászta meg a saját mellét.
2019. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze. De alabpból hülyeség a kérdés. Nem mellmérettől függ a dolog max a pasik fantáziájában. A kis mell ugyan úgy működik sex közben mint a nagy. Nem unalmunkban szoktunk a mellünkel játszani, hanem azért mert jólesik. Vannak lányok akik szeretik így izgatni magukat vannak akik nem. Személy szerint én szeretek velük játszani. Nem kérek privátot köszi. 25L
2019. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze 🙂
2019. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pl. szoktam. 36N
2019. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nagy mellek pont hogy nem annyira érzékenyek, mint a kicsik a kinyúlt szövetek miatt.

Ha a párom simogatja, akkor az kellemes, bensőséges érzés, mint pl. az összebújás (szex nélkül), de szexuálisan egyáltalán nem izgat fel.

2019. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mellorgazmus, de nem unalmában tesz ilyet az ember.
2019. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!