Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartner keresőn keresek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner keresőn keresek partnert. Heteró vagyok normális vágyakkal. Egyesek szerint ez már maradi dolog, ráadásul folyamatosan pasik írnak, hogy milyen jó lenne nekem. Miért nem érthető, hogy valaki heteró?

Figyelt kérdés
Ez a mostani világ jellemzője lenne?
2019. febr. 24. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez most egy kérdés vagy sírás?
2019. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Mert túl sok a pasi,és ennyire alacsony az értelmi képességük.

Én is évekig nyűglödtem társkeresőkön,és csak ételmifogyatékos b.zák írtak egy hetero nak.

Többet nem is írnék,mert nem hogy sértené az oldal szabályzatát de na mindegy.

2019. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Állj be a sor végére. Minden normális hetero férfi szexelni szeretne, ha párkapcsolatban van, ha nincs. Sőt, a többségük vagy egyáltalán, vagy nem megfelelő mennyiségben jut szexhez. Erre még rájátszik az is, hogy a legtöbb esetben a szex minősége kritikán aluli.


Amit a kirakatba kitesznek, azt oszd el minimum tízzel.

2019. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! f.
2019. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megértem, de egyértelműen írtam, hogy heteró vagyok. De győzköd a pasi, hogy én is élvezném, meg minden. Ennyire átmentek volna biszexbe a pasik?
2019. febr. 24. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első ilyen után letiltanám az embert.
2019. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos engem mindig párok találtak be. De tény h sajnos a 90%-a az ottani pasiknak eléggé selejtes akik évek óta nem szexeltek és már mind1 ki csak lyuka legyen valahol. Sok itteni pasi is ilyen az oldalon. Ugyanazok a palik írnak ugyanazt az unalmas szöveget. Azóta neten nem keresek alkalmit. 22/L
2019. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az aberráltság, meg a deviancia korát éljük.
2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég megértő vagyok, de hogy ennyien, és mind érthetetlen. Egyébként értelmesen megszólítva a hölgyeket, lehet ilyen oldalakon is keresni, és főleg talàlni.
2019. febr. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!