Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi volt a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legextrémebb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Én 16 évesen a belógtam 2 fiúval a régi általános iskolám udvarára és ott a sötétben egy padon szexeltem mindkettővel. Régi szép emlékek:D

L 21



2019. febr. 26. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem irigyek és frigidek stb. A csaj azt írta, hogy tetszett neki az egyik srác, aki megcsókolta, utána a másik srác erősködött, hogy ne maradjon már ki. Pont ettől lesz ribi, az egyik srác, aki tetszett neki, azzal oké, lefekszik, de a másik gyerek az tipikusan "dugok, akivel dugok, ez van" kategória. Büszke lehetsz magadra, hogy 16 évesen részegen, megrakott 2 olyan srác, akik közül csak az egyik tetszett. Tipikusan az a lány lehetsz, aki boldog boldogtalannal lefekszik.
2019. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Izgi lehetett a szitu,nekem is volt hasonlo gimiben,bar engem az oltozoben kaptak el,meg egyszer belogtunk buli alatt a termunkbe es ott ket fiatalabb srac.Nagyon elveztem.


Amugy meg volt mar sex vonaton fulkeben,nem bezart,csak becsukott ajtonal,es utcan,sotetben,nyilvanos helyen egy padon is.

2019. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy se fridig, se irigy, mivel szerintem még mindig nem az a normális, hogy egy nő két pasival szexel. Kiegyensúlyozott, boldog monogám kapcsolatban élek, színes a szexuális életünk, nincs szükségünk harmadik szereplőre. Szerintem ez a normális.
2019. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
* Nem vagyok. Én.
2019. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
#10! te pedig egy tipikus pesti bunkó! 😀
2019. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
7-ess vagyok. nem zavarna, én is kiélem a vágyaimat, és több nővel is lefeküdtem, szóval ennyi erővel, rám is lehetne mondani hogy "rib anc vagyok" és sok ilyen pasit is ismertem, aztán meg elvárták a szűz csajt, de mikor meg megkapták, nem volt elég bevállalós, erre vagy dobták, vagy megcsalták őket, persze van kivétel és nem általánosítok. én csak azt várom el a csajomtól aminek én is meg tudok felelni. arról nem beszélve, hogy ha tényleg sok pasija volt, és engem választ az már jelent valamit
2019. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15-ös ezzel arra gondoltam, hogy vidéken jobban kiderülnek az ilyenek, kevesen vannak, ismerik egymást az emberek, pesten viszont nem. Egy szóval nem írtam, hogy "vidéki parasztok" vagy bármi ilyen. Pesten nem nagyon jut az emberek eszébe, hogy egyáltalán újra összefut véletlenül egy egyéjszakással. Ha új kapcsolatuk van, az általában senkit nem ismer az exek közül. Ezért írtam, hogy látszik ki ír vidékről, mert rögtön az jut eszükbe, hogy majd mindenki azon fog csámcsogni, hogy a Gizi mit csinált. De persze, bunkó vagyok... :)
2019. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

Azt mondja a 10es látszik ki ír vidékről😀😁 még egy mindenttudó nagyokos

Kiváncsi lennék ő párjának csúszna be valami is ilyen elnéző lenne-e

2019. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, és nő. Nem csinálnék ilyet, amit a kérdező írt, mivel nem dugnék olyannak, aki közömbös nekem, aki iránt nem érzek valamit. És kifejtettem már előtted, hogy mire gondoltam ezzel, hogy látszik ki ír vidékről. Semmi rosszindulat nem volt bennem... Itt mindenki ilyen besavanyodott?
2019. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!