Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molettebb lányok: van akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molettebb lányok: van akinek a partnerét kifejezetten izgatja a kövérségetek?

Figyelt kérdés

Nem olyan pasira gondolok, aki simán "elfogadja", hanem arra, aki pont erre izgul, hogy ducibb, hájasabb a lány.


Az én barátom ilyen, és próbálom kicsit megérteni a dolgot. Nekem elég fura volt az elején...


24/L



2019. febr. 26. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, mi neked ezen a fura. Mindenkinek másfajta test/arc/alak/stb:. Jön be.
2019. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezen mi a fura? Ahogy az első mondta, mindenkinek más jön be.

Valaki azt szereti ha az adott lány sovány, más pedig azt ha van rajta mit fogni, stb. (Én mondjuk mindkettőt szeretem)

2019. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek azért fura, mert a párjának nem csak tetszik, hanem konkrétan arra áll fel, hogy husi a csaj.
2019. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Minden pasi pasi ilyen, akinek molett a barátnője. Elvileg.

...vagy gondolod, hgy van olyan aki elmondja, hogy azért van molett barétnője, mert csak az jutott? Szerinted van ilyen, aki nyiltan felvállalja a barátnője előtt, hogy nem szereti, nem kívánja, csak úgymondt elfogadja, beletörődött? :D

Gondold ezt át, szerintem :)

2019. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
🤨
2019. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én imádom az ilyen lányokat ok a gyengéim 22F
2019. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt ilyen

De ettől nem éreztem magam jobban

N

2019. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát az már a te bajod bárányfelhő, hogy nem érzed magad jobban. Nekem igenis számít, hogy a páromnak így vagyok tökéletes. Mellette tudtam elfogadnj magam, mivel láttam, hogy mennyire kíván így is. Persze ehhez gondolom hozzá tartozik az is, hogy nem egy bot vagyok az ágyban, élvezem, amit csinálok, és amit a párom csinál. Fusztrációkkal, sérülésekkel nem is lehet ezt teljes mellbedobással csinálni.
2019. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van egy jó haverom, akinek mindig is molett, sőt, már mondhatni túlsúlyos barátnői voltak, sőt, most is az van neki, annak ellenére, hogy bombázó csaja is lehetne, mert jóképű meg minden. Elég feltűnő volt a dolog, aztán beismerte, hogy neki ezek a lányok jönnek be szexuálisan is, meg amúgy is. És ő olyan, hogy büszkén is vállalja a molett barátnőjét, mert van olyan ismerősöm is, aki konkrétan rejtegeti a kissé túlsúlyos barátnőjét.
2019. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én az elmúlt ket evben sikerrel felszedtem jó pár kilót. Mostanság már megyeget le, de így is jó súlynak örvendek. :D egyre jobban érzem magam a bőrömben, ígyhát sikerrel be is pasiztam a hétvégén. A sráccal konkrétan majd felzabált. De tényleg. Egész éjjel azt mantrázta milyen jó kis testem van. Elősször fura volt, de nagyon felodódtam miatta. Gyönyörű esténk volt. Mondták már hogy csini vagyok így is, de mintha ő mondta volna a legőszintébben. Iszonyatosan jól estett. Nem erre izgulnak. Ez nem fétis, ilyen az ideáljuk. :)
2019. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!