Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettünk a páromnak egy erényöv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettünk a páromnak egy erényövet, ami rajta volt eddig 1-2 napig, néha egész hétvégén. Rajta maradhat egy hétig (amíg elutazok) nem lesz tőle baja? Mennyire kibírható egy teljes hét egy ilyenben?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Férfi vagy női erényövről beszélünk most?
2019. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Van némi tapasztalatom benne.

Én azt javaslom, hogy első körben csináld úgy, hogy rázárod, de hagysz neki egy vésztartalék kulcsot. Ezt zárd le egy borítékba amit megjelölsz valahogy, tehát tudd hogy ha kiveszi belőle. Csak akkor vehetné ki ha tényleg nagy gáz van. (Sőt nem is feltétlenül kell megosztanod vele hogy hagytál otthon egy kulcsot elég ha elrejted és ha hív hogy baj van, akkor elmondod neki (persze kellő bizonyítás után, hogy nem csak ki akarja verni)). Egyébként alapvetően nem lenne baj ha rajta hagynád, de nekem ez a tanácsom, hogy így csináld.

2019. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ebben gyakorlatom, de hogy tisztálkodik így?

Hogy törli ki pl?

2019. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Van akiknek nagyon ártalmas az internet.
2019. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

férfi erényöv, igazából keress rá a googlen... egy kis fém cucc nem a teljes öv fajta. ebben tud igazából tisztálkodni de elég sokat vacakol vele.


2: köszi a választ így fogjuk csinálni. sztem jobb ha tud róla, csak a borítékban nem vagyok biztos, hogy hogy kéne megjelölni... bár igazából ha csalni akar azt bármikor megteheti mármint ez a kis vacak lakat gondolom nem jelent gondot, csak azzal értelmét veszti ez az egész dolog amit végülis ő talált ki. szóval semmi értelme nem lenne, h csaljon és titokban levegye... nem?

2019. febr. 28. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok:

mindenek előtt örülök hogy ha tudtam segíteni!

javaslatom a boríték lezárására: jelöld meg egyedi módon, pl. írd alá, úgy ahogy csak te tudod (úgy hogy ahol lezárod ott mindkét oldalra kerüljön az írásodból) és akár utána fényképezd is le, ha esetleg trükközne és kiszedné majd berakná egy új borítékba akkor a fénykép alapján össze tudd hasonlítani az eredetivel).

természetesen igazad van abban, hogy egy erősebb fogóval már simán levágható a kis lakat, nem létezik olyan öv amiből ne lehetne valamilyen úton módon megszabadulni. de mivel azt írtad hogy ő találta ki, akkor őt ez izgatja, van benne szub hajlam, és emiatt szerintem ilyennel nem próbálkozna. de azt úgyis észrevennéd utána ha mégis.


3-as: nagyon egyszerű tisztálkodni bennük, főleg a ketrec szerű fém változatokban. (ahogy a kérdező is írta keress rá a neten)

2019. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1-2 napok kibírt, akkor az egy hét is menni fog szerintem. Persze nem árt a borítékos biztonsági megoldás.

Ezek után viszont bármikor lelakatolhatod egy hétre.

2019. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Vagy azóta rajta van?
2019. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, a borítékos megoldás bejött, végül simán kibírta az egy hetet, najó azért elég sokat nyaggatott telefonba, de mikor hazaértem vacsora és forró fürdő várt... sőt, utána nem vettem le róla azonnal, hanem hagytam h még egy kicsit kényeztessen.. azt kell mondjam kitett magáért :)


igazából annyira megtetszett mindkettőnknek, hogy megbeszéltük h mostantól mindig rajta lesz és csak hetente 1-szer veszem le. úgy látom vannak itt tapasztaltabbak, úgyh szerintetek ezt hogy érdemes csinálni? pl le kéne venni naponta fürdéshez v nem?

és mennyi a maximum idő amit próbáltatok, 2 hét mondjuk?

2019. márc. 24. 16:21
 10/14 anonim válasza:
27%

Ennek az erényövnrk mi az értelme?

Nem biztok meg egymásban meddig elmész v mi?

2019. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!