Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségemnek szeretője van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek szeretője van már legalább egy éve, de nem tudja hogy tudok róla. A legrosszabb, hogy egy ideje viszont már nem idegesít, hanem épp hogy felizgat a tudat, hogy megcsal. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
persze közben iszonyat szánalmasnak érzem magam és tudom h már rég ki kellett volna dobnom. néha a tehetetlen dühöt érzem, de néha meg erről fantáziálok, vagy mikor úgy sejtem h megcsalt és hazajön, totál beindít.. (persze olyankor teljesen hidegen hagyja, meg amúgyis, kb 0 a szexuális életünk) nem tudom mit lépjek de vmit mindeképp kell hiszen lassan megőrjít ez a helyzet.
2019. febr. 28. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szállj be 3. nak!
2019. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ismertesd a feleségekkel a dolgokat, h te tudsz mindent, és szeretnéd ha előtted dugná meg a pasi a feleségedet.

Így mindenki jól jár. Kiélvezheted a látványt, és a végén lehet h te is beszállsz.


Nem vicc!


L

2019. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem dobd ki az asszonyt, ne legyél már ilyen papucs.
2019. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben felszednék egy csajt. Befektetném magam mellé az ágyba és úgy várnám haza a feleségem. Vagy beszáll harmadiknak vagy csomagolhat és mehet a nős 3 gyerekes kollégájához akivel megcsal.
2019. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem mondanám el hogy tudok rola.Izgatna ez a helyzet.
2019. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp se tedd. Ha ennyire izgat, akkor oldd meg, keress valakit akivel el szerepjátékozhatod. De ettől nem lesz neked jobb, ha igazi lúzert csinálsz magadból, mert az már túl van a fantázián, ezt el kell hogy tudd vonatkoztatni. Kb az az eset, mint amikor egy lányt vernek, de ő azt igényli, mert lelkibeteg. Na, tehát neked se oldódik meg semmi, csak lecsúszottabb leszel, egy ilyen fórumon szerintem ez a legjobb őszinte tanács, amit kaphatsz, nem éri meg.
2019. márc. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgyis 0 a szexuális életetek, miért nem válsz el?
2019. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem őt nem izgatná a dolog, hogy te is beszállj. Ha már 0 a szex veled, akkor esze ágába sincs ezt feltornászni, de mondjuk sokat nem veszíthetsz
2019. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, azóta történt vmi?
2019. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!