Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek mi tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mi tetszik a férfiakban?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hogy különböznek tőlem
2019. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
A nőknek kizárólag a jó anyagi helyzetű férfiak tetszenek, de majd összehazudnak itt mindenféle mesét. :)
2019. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Az, ha erősebbek, határozottabbak, magabiztosabbak nálam. Vonzódom az olyan férfiakhoz akiktől tanulhatok, akikre felnézhetek, akik vigyáznának rám.

Gondoskodóak, intelligensek, céltudatosak. :)

2019. márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Kettes, hogy kivagy botulva. Ne hisztizz, hanem menj el dolgozni.
2019. márc. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy írták fontos számomra a magabiztosság hogy tudja mit akar és tegyen is érte és az értelem. Imádom a humort a csipkelődést és ha a pasi valami olyat tud vagy csinál ami fontos ami miatt "büszke lehetek rá".

Ami a külsőt illeti a széles vállak szép egészséges izomzat és arányosság ami nagyon vonz.

2019. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

A testük, farkuk jó, amúgy a legtöbb irritáló.


(A nők is)

2019. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Az egyiknél ez, a másiknál az. De ha azt kérdezted volna, mi tetszik " a Péterben", akkor az egész lénye. Az, hogy van.És az enyém. Szóval a kisugárzása, és annak a hatása. Meg, hogy

vele szép az Élet, és csak vele. De ettől mások is szebbek és jobbak számomra.


Persze én most fülig szerelmes vagyok.

2019. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hogy más a testfelépítésük, hogy nagyobbak mint én. Nem magasságra gondolok mert én elég sok férfinál magasabb vagyok, hanem súlyra/izomzatra. Belsőleg a gondoskodó, "férj és apa" típusú férfiak vonzanak, akikben meg lehet bízni. Persze az is fontos hogy legalább hasonló legyen a humorunk, az életfelfogásunk, ilyesmi :D Meg hogy összeilljünk szex terén, az legalább annyira fontos mint pl a humor
2019. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

ha külsőre akkor nekem nagyon fontos a váll, a mellkas, a nyak. hogy olyan férfias legyen. és hogy a fenekén hogy áll a nadrág.

:D

az is, hogy hogy jár. ne olyan görnyedten, stb.

belsőre nekem a kedves férfiak tetszenek. nem szeretem a veszekedést, a hisztit. azt szeretem, ha valaki rugalmasan kezeli a problémákat, helyzeteket, és ha talpraesett, nem mindent nekem kell megoldanom.

Általában én oldok meg mindent a családban már tizenéves korom óta, és jól esik, ha valaki mellett lehet kicsit lazítani, és nem csak rajtam van a felelősség.

2019. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban legyen férfi. :) Fejben. Mitugrászok nem izgatnak. A külső sem hu de fontos. Sosem a kigyúrt szepfiúkra gerjedtem. De kedves, huncut. Az se baj ha csípős a humora. Legyen személyisége. És nézzen rám úgy hogy az nyomot hagyjon. Innentől már szabad az út. Nem tűnik soknak, pedig az :)
2019. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!