Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben a felettébb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a felettébb kínos, kegyetlenül gyilkos esetben?

Figyelt kérdés
Lassan 23 éves leszek. "Összejöttem" egy lánnyal, az elsővel az életemben. Pont tegnap este történt volna meg az első szex, de olyan feszültség, idegesség fogott el, mint még soha. A testem elkezdett remegni, a szívem úgy kalapált, mint egy maratoni futás után. Tuti a vérnyomásom volt 320/250... A farkam nem is állt fel, vagy ha igen, azonnal lankadt. Egyébként nem vagyok impotens, feltudom magam izgatni. Ez az egész olyan hirtelen jött, eddig eltelt úgy 23 év, hogy a lányok levegőnek néztek, de most pedig itt van egy nagyon szép nő, akit teljesen véletlen ismertem meg. Igazából felkészülni sem volt időm az ilyesmire, sosem gondoltam azt, hogy majd lesz valakim, néhány elutasítás miatt még anno elment az egésztől a kedvem. Néhány hete tök véletlen egy könyvtárban futottam össze Vele, azt hitte, hogy én vagyok a könyvtáros, és keresett is egy könyvet. Tudtam, hogy melyik könyv az, és hogy hol van, elkezdtünk róla beszélgetni, s ez alakult ki belőle. Egyszerűen képtelen vagyok ellazulni a társaságában, a tegnapi után meg nagyon szégyenlem magam, bár azt mondta ez nem probléma, Ő is volt szűz, tudja, hogy nem feltétlen könnyű az első alkalom, tehát megértő, de viszont nem akarok Neki sem kellemetlenségeket okozni. Mindenesetre ma újra találkozunk, beülünk egy helyre. Rendkívül izgulok, mert ez egy hihetetlen dolog a számomra.
2019. márc. 2. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, ne misztifikáld túl a helyzetet!


Az első pár alkalommal még biztos lesz hasonló helyzet, de ne görcsölj rá!

Minden alakul magától, idővel megfordul a dolog, és a szexuális izgalom nagyobb lesz mint az izgatottság... :)

2019. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Kapd össze magad, mert dob a csaj, hosszabb távon ez nem működik. Ha ma sem jön össze, legalább kézzel, orállal elégítsd ki.
2019. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ja tényleg legalább kézzel, vagy orállal kielégítheted volna. Egy max. két dobásod lehet utána kitalál valami kamu indokot és lelép. Szedd össze magad!
2019. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet meg is érdemelném, hogy dobjon...
2019. márc. 2. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
eddig eltelt úgy 23 év, hogy a lányok levegőnek néztek...màr 1 évesen is?
2019. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj amiatt, hogy dobna a második után, ez nagyon nincs így! Inkább segíteni fog, nyugtatni. Bölcsen tetted, hogy megmondtad, hogy szűz vagy, ez építi a bizalmat. Beszélgess erről még vele, mondd el nyugodtan, hogy mennyire vártad ezt az alkalmat. és hogy milyen izgatott vagy (úgyis látja). Ne a behatolásra törj, hanem a pettinget próbáld, símogassátok egymást. Egy egészen kevés alkohol jót tehet: egy pohár bor, egy deciliter, nem több. Sok csók, beszélgetés, és a bizalom kiépülése, ezek a legjobb segítségek.
2019. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, még elfelejtettem: ha azt hiszed, hogy ebben a helyzetben te vagy az első, akkor nem is tévedhetnél nagyobbat! Majdnem minden fiú így kezdte (én is). Minél érzékenyebb valaki, annál nehezebb a számára. Tipikusan azok vészelik át a legkönnyebben, akik egy szenvedélyes szerelmi kapcsolatban élik meg.
2019. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem akkora katasztrófa, amilyennek megéled. Ha rendes a lány, akkor nem dobni fog, hanem segít. Kicsit lassítsatok a tempón. Bontsatok ki egy üveg bort, bújjatok össze, vagy ha nagyon kívánjátok, pettingeljetek. Sokkal jobb, ha felfedezed a testét, mielőtt szexeltek, mert így nagyobb élvezetet tudsz okozni neki, és nem kell majd azon izgulnod, hogy hogyan elégítsd ki. Nem kötelező lefeküdni. A legtöbb nő nem azt várja el, hogy első alkalommal megdugd, hanem hogy jól érezzétek magatokat együtt, a többi pedig jön magától.
2019. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!