Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után 1-2 csepp vér....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után 1-2 csepp vér. Miért lehetett?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 2-3 hete feküdtem le először. Neki elég nagy van, 19 cm és nem is vékony. Eddig 4-szer történt meg a dolog, viszont az első három alkalomnál, mivel eléggé fájdalmas volt, amikor begyorsított volna mindig leállítottam pár másodperc után,mert fájt, és ezt meg is értette. Első alkalommal nem véreztem, és elég fájdalmas is volt,de a behatolás a többi alkalommal is nagyon fájdalmas volt, utána azért kellemesebb lett. Most legutoljára a behatolás nagyon fájt, de utána nagyjából elmúlt, úgyhogy engedtem neki hogy hevesebb/durvább legyen. Amikor a végeztünk, észrevettük, hogy 1-2 csepp vér van az óvszeren, és egy kicsi a lepedőn. Nagyon megijedtem, mert tudtommal semmi problémám nincs, és 1 hete ért véget a menstruációm is, tehát biztos nem jött meg. Szerintetek miért lehetett?

Előre is köszönöm a segítséget!

21/L



2019. márc. 2. 13:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehet a durvasága miatt volt ez.
2019. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne engedd neki hogy durvuljon, de ha eddig mindig fájt akkor nem illetek össze.

Jobb lenne inkább szakítani és mást keresni, mert előbb útóbb ez gondokat fog okozni, szóval így is úgy is vége lesz ennek a kapcsolatnak.

2019. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másoktól azt hallottam, hogy normális, ha az első pár alkalom fájdalmas,szóval ezért voltam/vagyok türelmes. Legutóbb pedig csak az eleje fájt nagyon, utána már nekem is élvezetes volt az, hogy egy kicsit durvábban csinálta. Na jó, az igazat megvallva, ő eléggé szereti a brutalitást, szóval lehet nem vagyok teljesen objektív, és erősebb volt, mint aminek én ott éreztem. Ja és nem tudom, ez számít-e, de kutyapózban volt a legdurvább, és azután kezdett vérezni.
2019. márc. 2. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Szűz voltál?

Ha igen akkor valóban normális a fájdalom, egyéb esetben nem az.


Kutyapózban előrébb van a méhszáj ebben a pózban még egy átlagos mérettel is fájdalmat lehet okozni.

2019. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Normális de csak óvatosan a durvulással.
2019. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2-3 alkalom fájhat, és a vér is normális. Később viszont nem az. Ha durván csinálja, nemcsak fájdalmat okoz, de kárt is tehet benned.
2019. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!