Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akik hosszú idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik hosszú idő után (pár év) szexeltetek először, milyen volt? 23L

Figyelt kérdés
Mennyi időn keresztül nem szexeltetek? Milyen érzés volt újra szexelni? Gyorsan elmentetek? Idegesek voltatok a szex előtt?

2019. márc. 2. 14:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Amig újra nem szexeltetek, milyen gyakran maszturbáltatok?
2019. márc. 2. 14:06
 2/10 anonim ***** válasza:

Ideges voltam, viszont én sosem élveztem el túl hamar. Sőt az elsőnél és a hosszú kihagyás után, inkább el se mentem, ez valószínűleg az izgulás miatt volt.

Maszti az elég gyakran volt, napi 2-6 volt az átlag.

2019. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Napi 2-6??! B+ Az 5-6. környékén jött még ki valami?
2019. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó érzés vot! Nem élveztem el gyorsan és nem voltam ideges.
2019. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd válaszolok a kérdésedre, ha múlt időben tudok róla beszélni.
2019. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ment a zöld kéz. De mennyi idő telt el amióta nem szexeltetek?
2019. márc. 2. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem egyszer másfél év maradt ki.. milyen volt újra szexelni? mintha akkor veszítettem volna el :D nyilván nagyon jó érzés volt újra punciban lenni, de fura volt mivel elfelejtettem, hogy milyen is. izgultam érthető módon.. és nagyjából 1 perc után elsültem :D aznap este nyomtunk vagy még 4 menetet. 25/F
2019. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd válaszolok neked ha újra tudok szexelni valakivel. Lassan két éve nem volt. Bár engem is izgat hogy milyen lesz újra.
2019. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hannibalking ***** válasza:
3 év kihagyás után volt kb. Rendszeresen toltam magamnak attól függően mennyi energiám maradt a nap végére meló után. Akkor este nem izgultam meg nem is voltam ideges hoztam a határozott formát, elképesztően jó volt aztán kb. 4-5 perc után durr. Full összeestem mert ennek átlag a négyszeresét hoztam azelőtt és tök cinknek éreztem, de asszony mondta hogy ő imádta és azelőtt sose volt neki még ennyire állati 5 perce, és mikor folytatjuk. :D Egy két hét alatt visszaállt a rend és semmi gond nem volt belőle, azóta sincs ha vehemenciából néha előfordul. :)
2019. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan sok azért nem maradt ki, mert 2 hét után már elvonási tünetek jelentkeznek, és sürgősen keresni kell valakit! Újra szexelni jó. Új partnerrel is jó szexelni. Először hamarabb megy el az ember sok szünet után. Nem ideges vagyok olyankor, hanem kanos. Sajnos olyankor sokat kell recskázni. Régebben napi 3. Most heti 2-4.

F/60

2019. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!