Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14-15 centis a péniszem. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 centis a péniszem. Ez nagyon rossznak számít?

Figyelt kérdés

21 vagyok tehát nőni nem fog. Szexeltem már, de szerintem jobb lett volna nagyobb a lánynak.

Bár párszor mondta hogy fáj, de csak kutyában a többiben ment volna még szerintem.

Van olyan nő aki hosszú távon együtt marad egy ilyen pénisz méretű férfival?


2019. márc. 2. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez pont ideális.20L
2019. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Minden második pasinak ekkora a világon.

És mivel az emberiség még nem halt ki, sőt egyre többen leszünk, igen sok olyan nő van akinek tökéletes ez a méret.

2019. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Ez pont jó.
2019. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Honnan veszed, hogy jobb lett volna a lánynak nagyobb, ha így is fájt? Tudod, a lányok is élvezni szeretik a szexet, nem azon görcsölni, hogy egy rossz mozdulatnál a méhükig nyomod a szerszámot, mert az felér egy tökönrúgással. Gondold meg, szex közben ez mennyire kiábrándító.


Szerintem a lány örült neki, hogy nem nagyobb. Így legalább a többi pózban kényelmesen csinálhattátok. Neked meg nem más férfiak véleménye alapján kellene alakítanod az önbizalmadat, hiszen nem ők a "célközönség". Nőként mondom, hogy unalmas és kiábrándító ez a méregetés.

2019. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen átlalos méreted van,ne legyél már szánalmas.
2019. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Igen kicsi ásd el magad!!
2019. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó nem, a maradék felének kisebb a másik felének nagyobb csak...

Tudod az átlag azt jelenti ugyan annyinak kisebb, mint amennyinek nagyobb és ebből jön ki az átlag.

2019. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!