Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ilyen nehez dominans...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez dominans not talalni?

Figyelt kérdés

Egesz egyszeruen, szinte sose talalkoztam meg dominans novel aki az agyban dominalni szeretne ugy igazan. Tobbszor fehoztam kulonbozo kapcsolataimban, egyik holgyet sem erdekelte. Egy eros szemelyiseg vagyok, tehat nem az anyamasszonykatonaja, megis szeretnem legalabb neha erezni, hogy a no dominal a haloszobaban:)


Koszonom az ertelmes valaszokat elore is!



2019. márc. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Mert a nők csak a domináns férfiakat kedvelik, arra egyáltalán nem gondolnak bele, hogy ez fordítva is gaz lehetne (férfi keres domináns nőt).

Másrészt sokaktól távol áll a dominancia, visszataszító vagy hasonlót éreznek. Megj.: én is domináns nőt szeretnék magam mellett tudni, és ugyanazt tapasztalom, mint a kérdező...

2019. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sub lányt sem könnyebb. F, 38, dom
2019. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem igazan tudok mit kezdeni a valaszoddal.

Koszi a velemenyed, es sok sikert a megtalalsahoz.

2019. márc. 2. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz
2019. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a hely!
2019. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is itt keresem, mielott szeretnel valami okosat ideirni.

Ez egy kerdes, hogy miert ilyen nehez, es talan hol lehet:)

2019. márc. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!