Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kapcsolatba számít az hogy a lánynak például nem szép a puncija vagy fordított esetben a fiúnak nem hosszú a pénisze?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
ménemalszolmár
2019. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ha igazán szeretsz valakit, vonzódol hozzá,nem a puncija vagy a pénisze miatt...
2019. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a nem szép punci??? Biztos vannak extrém esetek, de azért 99%-ban nem lehet olyan ronda.

Kinek mi a hosszú? Az átlagos a legjobb. A túl hosszú sem igazán jó a legtöbb nőnek.

2019. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó 2-nek köszönöm!
2019. márc. 2. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Egy kapcsolat nem a szexen alapul, innentől kezdve az általad felsorolt dolgok nem olyan fontosak. Egyébként meg, ha jó a szex, kit érdekel mekkora a farka?

27N

2019. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát én annyit tudok, hogy a salis puncit szeretem.
2019. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem,bár láttam olyat ami szakitast indokolna mert nagyon nemszép volt.


Viszont szerintem a lányoknak nem fontos az hogy hosszú legyen,inkább vastag.

2019. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostani paromnak a legkisebb a farka az eddigi szexuális partnereim közül. Eddig azt hittem hogy nagyon nehezen megyek el szex közben, de vele elegge könnyedén sikerült. Szóval eleve nem számít a farok méret, főleg akkor nem ha szeretsz valakit
2019. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy kicsit számít. Oké h szeretjük, tiszteljük egymást, de ha szép a partner nemiszerve, kívánatos, akkor mégjobban kívánjuk a másikat.


Bár még nem láttam csúnya péniszt.


L

2019. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!