Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen testalkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen testalkatú fiúk jönnek be szexuálisan?

Figyelt kérdés

Magasság, súly, izom mennyiség, testforma, stb.


És milyen arcú, arcvonású? arcforma, szem-haj szín, arcszőrzet, hajstílus, stb.


Van olyan hogy tetszik egy fiú, és megkívánjátok szexuálisan?


2019. márc. 3. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre nehéz egyértelműen válaszolni, mert az összkép jön be, akár a hibáival együtt is. Nem szedem szét darabokra a testét, az pedig nincs a homlokára írva, hogy hány kiló. Inkább a viselkedése ami számít, de az NAGYON. Na azt bizony kielemzem alaposan.


Amúgy ha megpróbálok konkrétan is válaszolni a kérdéseidre:

- jó, ha egy kicsit magasabb, mint én, de ne legyen sokkal nagyobb darab nálam

- legyen némi egészséges férfias izma, szeretem, ha sportol, de ne legyen kigyúrva, mint Arnold

- én inkább az atlétikusabb alkatú pasikra bukom

- legyen szőrös a karja, lába, mellkasa. Az arcszőrzet elég egyéni, hogy kinek mi áll jól. Magamból kiindulva nekem eddig a borotvált vagy némileg borostás pasik tetszettek, de talán azért is, mert lássuk be az a leggyakoribb manapság

- szem- hajszín teljesen mindegy, összevissza volt eddig is

-arcvonás is teljesen változó, nem volt eddig két egyforma crush-om


Igen, ha megtetszik egy pasi, általában elképzelem, hogy milyen lenne vele. Ha meg már szerelmes vagyok belé, akkor egyfolytában arra gondolok.

2019. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

175cm-190cm közötti magasság, átlagos izomzat

Arc szem haj az mindegy, a szőkék nem annyira jönnek be, de ez is változó

Van olyan, hogy egyáltalán nem jön be a fiú, és szexuálisan mégis kívánom :D

2019. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen magasabb nalam, de ne sokkal. Nem szeretem a vékony, se a husis fiukat úgyhogy inkabb a sportos, izmos fiukat, de nem a kigyurtakat. Szőr az a karján es a lábán legyen csak. Hajszín, szemszin teljesen mindegy, de altalaban nekem se jönnek be a szőkék.
2019. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

A nálam jóval magasabb kb (180-195cm),és az izmosabb férfiak jönnek be.

Az h milyen a haja, szeme az nincs nálam meghatározva, de előny ha borostás.

2019. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

180-190 között, testalkatban az arany középút a legjobb: jó ha van rajta izom, de ne legyen kigyúrt állat; nem baj ha van egy kis felesleg, de ne legyen elhízott. Ne legyen vékony.

Szeretem a karakteresebb, csontosabb arcot (jól kivehető állkapocs), lehetőleg ne legyen szőke. Borotvált vagy borostás legyen.

Az utolsó kérdés meg remélem csak költői. :D

2019. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a magas, vékonyabb férfiakat. :) Főleg ha nagy falloszuk van mellé.. :) Szép barna szemekkel... Hosszú ujakkal... :P
2019. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!