Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti kipróbálnátok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kipróbálnátok milyen erényövet hordani?

Figyelt kérdés

Akár csak játékból, mint egy kis előjáték vagy extra vágyfokozó az együttlét előtt.

Ha esetleg valaki nem tudná elképzelni miről beszélek itt pl láthat képet: [link]

De a google is jóbarátja.

(Köszönöm nem kérek olyan kommentet, hogy mi volt a középkorban s mi nem, és hogy milyen beteg gondolat ez már.)



2019. márc. 4. 20:17
 1/6 Boszorkány_ ***** válasza:
100%
Tuti nem bírnám!
2019. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Réges-régen volt benne részem .
2019. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Elméletben nagyon izgató, de a gyakorlatban biztos nem nem tudnám elviselni.
2019. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak elméletben, gyakorlatban nem hinném sok értelmét nem látom. Pasimon próbáltuk a férfi változatot, jó-jó de sok értelme ott sincs.
2019. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gergely vagy?
2019. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat próbáltam, amin egy plug is van. Ahogy mozogtam annyira izgatott, hogy másfél nap múlva már a falat tudtam volna kaparni. Előjátéknak nem rossz. N
2019. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!