Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányos anyukák ti hogy viszony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos anyukák ti hogy viszonyultok a lányotok barátjához?

Figyelt kérdés

Észreveszitek mint férfi azért? Vagy egyáltalán ezt megbeszélitek a lányotokkal, hogy mennyire szimpatikus vagy nem szimpatikus nektek?

N



2019. márc. 6. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs pasija, de természetesen véleményezni fogom . ( amit majd lehet pont lesz@r :D)
2019. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Lányos anyuka vagyok de még kicsi 2 éves

Majd egy 14-16 év múlva ha lesz udvarlója

Nem férfiként fogok tekinteni a lányom párjára.

Nyilván szimpatikus,nem szimpatikus.

Mindent megfogok beszélni a lányommal illetve azt amit szeretne ,hozzám fordulhat . Ha azt látom h a lányom boldog és nem a lejtőn megy rossz irányba és még jó hatással is van az udvarló rá akkor Boldog leszek én is és igyekszem megismerni és elfogadni a lányom párját.

De ha a srácon azt látom ,hogy csak kihasználja a lányomat érzelmileg és testileg akkor megfogom.mondani a véleményem.

Tìltani , ellene beszélni nem fogok. Érvelni fogok. És bízom a lányomban annyira hogy a helyes döntést hozzá és a jó utat választja

25N

2019. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Én lányos apuka vagyok, nyilván a pasijaikhoz sehogy se viszonyulok, de amikor hozzák fel a barátnőiket, akkor azért megnézem őket. :)
2019. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Sok vita van ebből, mert szerintem egy nyámnyila gyerek, aki harminc évesen is még az anyahotelben lakik és semmit sem tett le az asztalra. Úgyhogy ezek után képtelen vagyok rá férfiként tekinteni.
2019. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!