Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok lehetne pár kérdésem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lehetne pár kérdésem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik fehérnemű az ami kényelmes, szexi, de nem "ribis"? Mit vennétek fel szivesen randira, esetleg a hálóba? Hány évesek vagytok?

2019. márc. 6. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Randira Nem veszek fel extrémet hisz randizni megyek nem dugni.

Hálóba szeretem a csipke francia bugyit ,a fűzőt a combfixet,harisnyakötővel, babydollokat, cicaruhákat, egyberuhakat.

Igazából az ágyban egy mocskos szajhának kell lenni. Ott el engedheted magad .

2019. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ribis fehérnemű. Randira mindegy mit vesz fel az ember mert úgysem látják. Hálóban meg szebb darabokat illik felvenni de az sem tragédia ha épp mamabugyi van rajtad mikor hirtelen egymásnak estek
2019. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Anno vettem selyem, csipkés franciabugyit meg ízléses 3szög tangát ....na az úgybejött a pasimnak és ribizlis sem volt :)

Randira nxilvan nem vettem fel, csak mikor szexeltünk :)

35N

2019. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
ja, meg combfixem is volt .... :) de regen volt ...lehet ma előveszem megint xd
2019. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ribis fehérnemű, csak ribis összeállítás. Pl combfix miniszoknyával inkább csak ágyba való, de ha nem látszik ki a fehérnemű a ruha alól, akkor nincs vele probléma.
2019. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

En a francia bugyi mellett vagyok, kényelmes is, szexi is, az meg, hogy ribis-e vagy nem, szerintem teljesen mindegy, amikor csak akkor mutatom meg egy férfinak, ha szexelni akarok vele.

27N

2019. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Ribis ha combfix csipkés része kilóg a szoknya alól, vagy ha feszülős ruhán átüt, vagy a harisnyatartó része is. Szoktam ilyeneket hordani de erre figyelek ne látszódjon ki.

Egyébként meg ruha alatt nem tud érdekelni mi számít ribisnek:)

Számomra ami kényelmes azt hordom, legyen az egy falatnyi selyem tanga vagy csipkés francia bugyi. Amire figyelek azonos anyagú színű fazonú legyen az alsó és melltartó.

Hálóba meg csak egy selyem hálóing amit felveszek, mivel pasimat ez indítja be :D

24L

2019. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Igen, randira bármit fel lehet venni, mert nem látszik.

Hálóba meg szintén nem lényeg, mert úgyis lekerül, ha pasi is jön az ágyba (ha nem, akkor is, mert bugyi nélkül sokkal kényelmesebb aludni.)

2019. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Így hogy már jó az idő, a szoknyához combfixet, az lehet hétköznap és randin is, persze, az előttem szólókkal egyetértek, pár dologra ezeknél a daraboknál figyelni kell.

Én jobban szeretem a pamutosabb anyagokat, de hogy azon belül francia vagy tanga, milyen az alsó vagy a melltartó színe, inkább a ruha dönti el, ami rajtam van.

Nem fordult még élő, hogy a ruhát levéve a pasikat zavarta volna, ami alatta van. :-)


N 29

2019. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nincs külön ilyen szexruhám .. még! Amúgy is csipkebugyikat hordok, meg franciákat, szerintem ez vállalható a hálóban is.
2019. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!