Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítanál egy fiúval azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál egy fiúval azért, mert neked túl kicsi a neme szerve?

Figyelt kérdés

Például 10 cm alatti.


Mennyire számít nektek a méret?



2019. márc. 6. 10:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a vaginális szex és a kielégülés fontos... szóval ha nem tud kielégíteni, akkor szakítanék vele. Most hogy hány centi pontosan az a szint, ami alatt már nem élvezném, nem tudom, mert egy férfival voltam eddig együtt, és nem álltam le centivel méregetni a szerszámát.
2019. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem éreznék belőle semmit szex közben, akkor igen. Fontos nekem a behatolás. Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valaki olyan párt szeretne, akivel passzolnak a méreteik.
2019. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Milyen keményen osztanak a kislányok, de mikor az volt a kérdés, hogy elhagynál e egy olyan nőt, akinek saláta nunija van, akkor aki azt válaszolta, hogy igen annak persze nekiestek!



F/42

2019. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
44%
Nem, máshogy is ki lehet elégíteni¯\_(ツ)_/¯
2019. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%
#13 te nagyon buta vagy, és azért utálod a nőket, mert egy lúzer vagy, akit bottal sem piszkálnának meg. A saláta vagy baba punci nem befolyásolja a szex élvezhetőségét, mint ahogy az sem, hogy a partneremnek metélt vagy fitymás farka van. Az viszont befolyásolja, hogy kicsi, nagy, tág vagy szűk... Azért nem szakítanék, mert én a metéltet szeretem, de az aktuálisnak fitymás van, viszont azért igen, ha nem tudnám élvezni a szexet a mérete miatt, legyen az túl kicsi, vagy túl nagy... Nem atomfizika ez.
2019. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Azért egy átlagos 16-17 cm nincs meg a leendő partnernek az kuka .
2019. márc. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%

15!


Te is közrejátszol a többi véleményével amiért megvetem a nőket, és egyuttal meg is magyaráznám mire is gondoltam a példámmal mert látom nem sikerült megfejteni.

A szexet annyiból befolyásolja a kisajkak mérete hogy a kisebben nyílván kevesebb az idegvégződés tehát tovább kell foglalkozni vele, viszont a nagynál ez fordítva van.


DE! A lényeg amiről írtam az az esztétika!

Egy fodros barnás árnyalatút messziről kerülnék főleg ebéd után, viszont egy szép baba punit ami még rózsaszín is azt inkább megkíván az ember.


Ez itt a lényeg , nehogy azt gondoljátok hogy csak a pasikat lehet osztályozni.

2019. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
Kár, hogy nem érted amit írtam. Csak alátámasztottad, mennyire oatoba vagy...
2019. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

Te meg,hogy egy szánalmas tipikus nő...

Nektek mindent lehet,de fordítva már pampogtok!

2019. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%
Jajj drágám... Kevés vagy te ehhez. Látom magam előtt, ahogy ül egy rusnya lúzer a gép előtt, és semmi más öröme nincs az életben, csak hogy egy noname oldalon oltja a nőket. Magadnak stuffolod csak, hogy "na, igazam van, megint itt van egy "tipikis nő", ez is egy bunkó..." Sajnálnálak, de annyit sem érsz.
2019. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!