Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgat, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgat, ha a srác a melleiteket tapizza szex közben?

Figyelt kérdés

Barátom szokta fogdosni a melleimet, izgatni a mellbimboimat, de belőlem semmiféle pozitív hatást nem volt ki, inkább kicsit kellemetlen ( nem faj, meg semmi, inkább csak a tudat vagy nem tudom) vagy van amikor teljesen semleges, kb mintha a karomat simogatna, semmit nem vált ki


Veletek is van/volt ilyen?



2019. márc. 8. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Én imádom főleg mikor a mellbimbomat fogdossa simogatja teljesen benedvesedek tőle es mar ettől képes vagyok elélvezni számomra ez olyan érzés mintha nyalná a p..imat :) fantasztikus

Csak most nincs pasim :( 22 l

2019. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De neki jó érzés és még jobban felizgul és a melleidnél nem vált ki jó érzést, de máshol igen.
2019. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Boszorkány_ ***** válasza:
81%
Én egyenesen imádom ha azokat is kényeztetik közben. Olyan bizsergető érzés.:)
2019. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az én barátnőm szinte el is tudna élvezni attól hogy fogdosom meg csókolgatom. nem vagyunk egyformák
2019. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy van más is ilyen. le kellett szoktatnom róla hogy ne csókolgassa a bimbóimat, mert teljesen felesleges, nem izgulok rá.
2019. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fel szokott ez izgatni engem. Egyik nagy erogén zónám
2019. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen kifejezetten izgató, persze csak ha finoman csinálja a pasi. Nyalogatást, gyengéd simizést nagyon szeretem.
2019. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régen, egész fiatal koromban nem izgatott, nem igényeltem, sőt inkább zavart, ha hozzáértek.Aztán valami megváltozott.Talán a szülés után...Kicsit nagyobbak, érzékenyebbek lettek a melleim ,olyanok is maradtak máig is és megszerettem, ha izgatják.Azóta nagyon hozzátartozik ez nálam a szexhez.Talán régen azért nem szerettem, mert nem voltam elégedett a mellemmel.

Nagyon jó érzés egyébként.Van annyira élvezetes, mint mikor a puncimat izgatja.

2019. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nagyon jól működik! Az én barátnőmnek hálistennek nagyon erogén zónái a mellei és nagyon szereti amikor izgatom. Mind2-en nagyon fel tudunk izgulni tőle.
2019. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fiatallányka ***** válasza:

Régen én is pont ugyanúgy voltam ezzel mint most Te. Kb úgy éreztem, hogy ohh már megint a melleim fogdossa... De minek?! 😂

Ez viszont teljesen átalakult, mostmár imádom. Bár szerintem kicsit pasifüggő is, akire tényleg beindulsz, annál minden felizgat.

2019. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!