Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz neten találni, kialakítani egy olyan kapcsolatot, ami csak és kizárólag szexre épül?

Figyelt kérdés

Sok-sok chat oldal, kereső oldalak vannak, de mégis mindig találni sok-sok olyan embert, férfit, nőt, aki igenis csak testi kapcsolatot akar kizárólag és mégsincs rá megfelelő partner. Megáll a dolog ott, hogy nem akarják magukat kissé válalni a nyilvánosság előtt? Pedig egy arcot takaró képről nem hiszem, hogy sokan ismernék fel az illetőt..

Vagy ha ti ismertek olyan oldalt, ahol szerintetek könnyedén megy a "barátkozás", eláruljátok?


25F



2019. márc. 9. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert már minden bunkó erre hajt.
2019. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők közül sokkal kevesebben lennének benne ilyenben, mint a férfiak közül. De azért ne képzeljük, hogy a lányok olyan ártatlanok, a srácok közül pedig mindenki szexet akar.


+ Mert a top férfiak, akik a legvonzóbbak, ők simán egyszerre akár 2-3-4 nőt is befoglalnak szexkapcsolatra. Mert a férfiak inkább a mennyiségre mennek, ha megtehetik, a nők pedig a minőségre és az elérhető egyetlen legjobbat akarják. Ez talán még fontosabb ok is, mint az előző.


A nők nem állnak le akárkivel szexkapcsolatra, míg a férfiak simán akár saját maguknál kevésbé vonzó nővel is. A nők külsőre is stílusra is csak olyan férfival, akivel más körülmények között össze is jönnének kapcsolatra is.

2019. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Probáld meg akkor nem a neten. Én se küldenék minden vad idegennek képet magamról még úgy se ha kitakarom az arcom. A mostani "alkalmi parteremmel" én se a neten ismerkedtem meg.
2019. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Az első mezei, tök átlagos kiégett fapunci, a másodiknak nagyon nagy mértékben igaza van.


Évekig éltem külföldön, ott nem megy a hazudozás, mellébeszélés, időhúzás, ami kis hazánkban alap a legtöbb nőnél.


Most jöhet a sok femináci senki, hogy neki vagyok keseredve: nem, messze nem erről van szó. Inkább veszem meg, amit tudok, minthogy az időmet pazaroljam mellébeszélésekre.


F, 39

2019. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jövünk be egymásnak, meggondolják magukat, eltűnnek...én is ilyen kapcsolatot keresek, de nem igazán sikerül. 39N
2019. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz mint hinnéd, csak meg kell találni azt a csajt aki hasonlóan gondolkodik mint te.


L

2019. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szerintem sem olyan "nehéz" ez a téma, csak pont ezzel van a gond, hogy hasonló gondolkodásu csajokat nehéz megtalálni, ha már meglennének, nem lenne ez a kérdés sem. Viszont ahogy az egyik kommentelő is írta, manapság nem lehet tudni előre "semmit" sem, hiszen mindenkinél megy a marketing előre, aztán max. kialakul belőle valami, vagy nem. Nagyon ritka az olyan nő, aki tudja mit akar és le is írja.. :)

2019. márc. 9. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a net a világ letükröződése, és valóban külföldön na nem minden hol ez lazábban megy, mert Magyarországon igen is olyan elvárások vannak hogy bár laza kapcsolatnak van mondva de azért ilyen legyen akár külsőre akár pénztárcára stb.. Az meg őrvendetes hogy velem egykorú nők is keresnek hasonló kapcsolatot és fel is vállalják.. 39 f
2019. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazuk van, hogy látatlanba nem küldenek képet. Ezzel baromira vissza lehet élni. A megoldás, az, hogy normál társkeresőkön kell ismerkedni mint párkapcsolatkereső, aztán később bizalomesetén meg lehet beszélni a dolgokat.
2019. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egy olyan képpel hogyan lehetne visszaélni, amin semmilyen felismerhető jel nincs?

Gondolok itt olyanra, hogy az arcuk nincs a képen..

Nem hinném, hogy sok embernek van a karjukra, hasukra tetoválva a nevük, vagy annyira egyedi tetoválás..


Nos, a másik meg, hogy szerintem mindenki jár strandra, de legalább a Magyarok 90%-a. Ott mindenki lát fürdőruhában, ha úszol, akkor látja a feneked befeszítve, stb.. Ez teljesen normális, de egy normális képet (nem meztelenre gondolok) küldeni, amin nincs rajta a hölgy arca, az már nonszensz?!

(Plusz a strandon az arcod sem tudod kitakarni)


Ez kb. olyan mint amikor sokan kínából simán megvesznek valamit 10 dolláért, hiszen az semmi, de amikor ugyanazt a boltokban 2500ért látja, sokalja.. Csak mondom, ugyanannyi a két összeg, csak nagyobbnak tűnik a 2500.. :)

2019. márc. 9. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!