Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti is szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti is szeretitek a nagy adag spermat?

Figyelt kérdés

Baratommal nagyon hosszan elojatekoztunk, es vegul az oral utan hatalmas mennyiseget lott ki ram.

Eddig sosem izgatott a sperma mennyisege de most ez ugy hatott ram mint egy orgazmus.

Maga az elmeny is jo volt, jutott szamba, nyakamra, cicimre de a lehjobb az baratom reakcioja volt aki amugy egy csendes szex kozben, de most akkorat nyogott... frenetius volt az arcat is nezni es rajottem hogy nekem ez bejon :)


Ti hogy vagytok ezzel?



2019. márc. 9. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem magát az anyagot szeretem annyira, bár azzal sincs feltétlenül bajom. Viszont azt tudom, hogy ha nagyot spriccel, az azt jelenti, hogy a pasi élvezte nagyon. Ezért aztán örülök mindig, ha sok jön neki a végén. :)
2019. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Így leírva elég undorító, de értem mire akarsz kilyukadni és aranyos tőled :D


Én is nagyon szeretem mikor a barátom arcán látszik hogy mennyire élvezi ^^

2019. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem én is mikor orál után mindenhova jut.


L

2019. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Én a normális mennyiség melett voksolok.A túlzottan sok taszít.
2019. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is kifejezetten izgató a nagyobb adag sperma mennyiség. Nagyon jó látni amikor lő többszörös adagokban ki az anyag. jó látni ilyenkor az adott pasi arckifejezését. :)
2019. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az nagyon kiábrándító, ha éppen az ellenkezője történik, vagyis kevés a sperma és csak éppen kifolyik?
2019. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem. :)


Legalabbis zavarni engem nem zavar.

Ha nagyon keves akkor erdenes megnezetteteni dokival.

2019. márc. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!