Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenézitek azokat akik 14-15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenézitek azokat akik 14-15 évesen nem szüzek? Gáznak tartjátok az ilyet? Vagy lehet ebből később egészségügyi problémája valakinek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 08:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Én 14 évesen veszítettem el, és nagyon szerelmesek voltunk. Mai fejjel sem tenném másképp, szép emlék az a kapcsolat nagyon.

Ha felelősségteljes, védekezik, és szerelmes, miért ne? Egészségügyi problémája akkor lehet, ha felelőtlen, és nem használ gumit, nem figyelnek a higiéniára,stb.

2019. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az nagyon korai. Akkor még nagyon gyerek az ember.

Én még akkor azt sem tudtam mi az a szex :D

2019. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tartom gáznak! 28F
2019. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább irigylem őket. Utálom magam, amiért elpocsékoltam a legjobb éveim.
2019. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4 ezt hogy érted?
2019. márc. 10. 09:14
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Én is irigylem őket. Ha ésszel, párkapcsolatban történik akkor nem biztos hogy olyan rossz az.
2019. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Vannak ilyen lányok, nem feltétlenül lenézzem, nem is néztem le sosem, de mikor nekem voltak 14 éves osztálytársaim és meséltek a hétvégi bulikról, azt sem tudták kivel hol hogyan, csak megtörtént (nem az első) meg hasonlók .... tudtam, hogy nekem ez nem kell.

Szűznek lenni sosem ciki, szexelni sem ciki. Ha képesek vagytok felelősségteljesen dönteni, előbb körüljárni a témát (van sok jó YouTube videó, internetes oldal tiniknek, stb), felkészülni (óvszer, higiénia, esetleg sikosító első alkalommal), akkor ám legyen, nem az én áldások kell hozzá, hogy csináljátok. Ha ti úgy érzitek akkor nyomjátok.


23N

2019. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Én 15-16 évesen nagyon irigyeltem azokat a kortársaimat akik már dugtak
2019. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

Láttam a két legjobb barátomat, hogy 14-15 éves korunk körül szeretői barátnőik lesznek kölcsönös szerelemmel és mesélték hogy milyen a szex, elveszítették a szüzességüket, stb. Annyira irigyeltem őket és közben gyűlöltem magam, amiért én képtelen voltam barátnőt találni. Elpazaroltam a tizenéves koromat. Végül 21 évesen veszítettem el, de a mai napig bennem van egy kis keserűség, hogy azok az évek elszálltak és soha nem jönnek már vissza, sosem tudom meg milyen a tiniszerelem, tiniszexelés. Konkrétan mondhatni, hogy 6-7 évig próbálkoztam és vágytam rá, de nem volt senkim. A mai napig bennem van kicsit, hogy azokért az elvesztegetett évekért kompenzálni kell.


25/F

2019. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

Én ennyi idősen nagyon pattanásos voltam és depressziós. Csak tanultam és kockultam. Csajozni kellett volna. Élni.

18-19éves koromig szinte nem is szóltam lányokhoz.

2019. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!