Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! A ti párotok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! A ti párotok is szereti szó szerint (! ) letépni rólatok a bugyit? Pasik, ti?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szereti, sokszor szokta csinálni, hogy annyira kíván , inkább széttépi rólam/rajtam a bugyit , mintsem lehúzza rólam.


Pasik, ti szoktátok?



2019. márc. 10. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
nem szeretem ha letépi mert általában fájdalmat okoz ezzel
2019. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem ezeket a kérdésket. Ez nem kérdés, csak dicsekedés, mintha ez olyan nagy dolog lenne. Kapszrá egy igent vagy egy nemet aztán mire mész vele?
2019. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egy filmjeleneten nagyon izgató, sőt, még akár kipróbálni is, de szerintem nem érdemes egynél többször. Annál az egy alkalomnál rájössz, hogy semmit sem ad hozzá az élményhez, viszont nap mint nap új bugyit venni szerintem nem olyan jó móka.
2019. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én sem értem. Neki tetszik.

Azt hittem többen csinálnak ilyet.

2019. márc. 10. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen letépném páromról de

1. Nem akarok neki fájdalmat okozni

2. Nem ad hozzá a szexhez érdemben akkora pluszt, hogy ezért megérje naponta új bugyit venni

27F

2019. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem naponta, de havonta.
2019. márc. 10. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesebben költök pénzt ennél értelmesebb dolgokra.
2019. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha szokta , nekem nincs ellenemre kivéve ha VS van rajtam , akkor nem engedem neki
2019. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem örülnék neki, ha a drága fehérneműmet letépkedné... drága mulatság lenne, mellesleg fájhat is, és tényleg nem ad hozzá semmit sem a szexhez.
2019. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!