Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Míg nektek nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Míg nektek nem volt barátnőtök és még szüzek voltatok mit csináltatok ha nagyon kivantatok?

Figyelt kérdés
Műpuncit probaltatok? És milyen? Ha nem akkor mit csináltatok ha fullon volt a fordulatszámmérő?

2019. márc. 11. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint milyen önkielégítési módszert csináltatok?
2019. márc. 11. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el, van az a mennyiség az önkielégítésben is, amit egyszer megelégelsz. Amikor nekem ilyen fázisom volt, akkor simán ment napi 5-6x is (néha szerintem többször is). Akkor történt meg az, hogy a makkomon elpattant egy hajszálér is, azóta is ott van egy kis folt. Szinte védjegyem lehetne. :D A másik, hogy a bőr a farkamon nagyon sokszor kisebesedett, és egy idő után annyira csípte a markolás, meg az enyhe izzadtság, hogy kis időre szüneteltetni kellett a dolgot. Vagy már annyiszor kivered, hogy egy idő után fáj az egész, ha újra nekikezdenél, szinte zsibog a sok markolászástól.
2019. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-3 naponta verem és egyszer.. Nem 5-6x..
2019. márc. 11. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kivertem simán.
2019. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 évig vertem. Kapcsolatban is. Az új évben még nem vertem ki, és már nem is akarom soha. Most egész jó. Mondjuk emiatt örökké kanos vagyok, de ez jó, mert megtanít arra, hogy ha lesz csajom, akkor mindig kívánni fogom a szexet, ha ő is. Amúgy a rekordom kb. 2007-8 környékén kivertem egy nap 8x.

28F

2019. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyors MarokMarcsa volt, akár naponta többször is.
2019. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!