Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha a férfi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha a férfi nem szereti az orális szexet és az előjátékot?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt,de szex előtt sosincs előjáték,mindig síkosítót kell használnom. Orális szex sem volt soha,nem szereti sem adni,sem kapni. Mit tudnék csinálni,h ez változzon?
2019. márc. 11. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég durva, hogy 2 év alatt egyszer sem izgatot fel rendesen szex előtt. Beszélj vele. S ha semmi változas, hát neked kell tudni, mennyire lehetsz neki fontos.
2019. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem az a gond,hogy nem vagyok fontos neki,mert attól még szerethetné,ha orálisan kényeztetném,de nem,mert nem tud elmenni tőle. Ugyanígy popóba se szereti,pedig én ezeket nagyon szerettem előtte.
2019. márc. 11. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Nem az orális kényeztetésről van szó, hanem az előjátékra gondoltam. Az más is lehet. Hogy rendesen benedvesedj. Ez igazán fontos lenne, nem?!
2019. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 éve hūlyited magad, keresed a mentséget.

Nem. Nem vagy fontos neki.

2019. márc. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!